Новини‎ > ‎

Події 13.04.2016

опубліковано 13 квіт. 2016 р., 07:29 Відділ інформації   [ оновлено 15 квіт. 2016 р., 05:43 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
        13.04.2016 Енергодар з робочим візитом відвідав заступник голови Запорізької ОДА (стажування) В.Тоцький. За участю директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА П.Чуктурова, міського голови П.Музики, секретаря ради О.Гордевича, депутатів обласної та міської ради Володимир Євгенович провів робочу нараду з актуальних питань житлово-комунального господарства міста. Присутні заслухали інформацію виконувача обов'язків генерального директора  КП “Підприємство комунальної власності” А.Волкової щодо основних показників діяльності підприємства, проблемних питань у роботі КП, основне з яких стосується заборгованості за спожиту теплову енергію КП “ПКВ” перед ВП “Запорізька АЕС” ДП НАЕК “Енергоатом”. Через заборгованість загальною сумою близько 87 млн.грн. (з них майже 23 млн. - борг КП “Тепловодоканал” до 2013 року), що виникла у ході господарської діяльності підприємства, на підставі судових рішень виконавчою службою були заарештовані та заблоковані рахунки КП “ПКВ”.  Павло Олексійович повідомив, що на сьогодні між керівництвом міста та ВП “Запорізька АЕС” знайдено компроміс щодо оптимального вирішення питання. Для подальшої ефективної роботи підприємства та погашення заборгованості, після узгодження умов зі станцією, прийнято  рішення укласти договір з ВП “Запорізька АЕС” щодо реструктуризації боргу, у якому місто виступить гарантом КП “ПКВ”. Вже здійснено перший транш з виплати заборгованості у сумі 6,9 млн. грн., який дозволить зняти арешт з рахунків КП “ПКВ” та відновити роботу підприємства найближчим часом. Володимир Євгенович наголосив на необхідності приведення тарифів до економічно обґрунтованих показників, важливості проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед  населення щодо своєчасного погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги. 
  
        Учасники наради обговорили питання використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища м.Енергодара. Як повідомила начальник управління економіки міської ради О.Овчатова, рішенням міської ради від 24.12.2015 №17 затверджено Перелік заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуються за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища, на 2016 рік. Серед них - реконструкція очисних споруд з модернізацією технології знезараження стічних та питних вод, реконструкція полігону твердих побутових відходів, тощо. На сьогодні уточнюється вартість зазначених проектів. На черговій сесії міської ради планується розгляд питання щодо внесення змін до Переліку, зокрема, проведення рекультивації ТПВ, придбання обладнання та машин для збору, транспортування  та складування побутових відходів, заходи з озеленення міста, придбання насосного і технологічного обладнання для заміни такого, що використало свої технічні можливості на комунальних каналізаційних системах, тощо.
  
        У ході робочого візиту гості у супроводі секретаря ради О.Гордевича відвідали об'єкти житлово-комунального господарств міста: центральний тепловий пункт КП “ПКВ”, комплекс споруд водозабору та об'єднаних очисних споруд. Заступник голови ОДА відзначив належний рівень чистоти та благоустрою міста, маючи змогу наочно відзначити якість роботи комунальних служб, а також пообіцяв надати посильну допомогу у вирішенні питань, які потребують втручання обласної влади. 
  

13.04.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Члени виконкому ухвалили проект рішення міської ради “Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2015 №19 “Про бюджет міста на 2016 рік”, а також заслухали начальника юридичного управління міської ради Д.Поліщука щодо вжиття заходів стосовно відновлення бухгалтерської документації КП “Підприємство комунальної власності”. 
На підставі листа Державної фінансової інспекції у Запорізькій області “Про відсутність бухгалтерського обліку та неможливості проведення ревізії КП “Підприємство комунальної власності” виконувачу обов'язків генерального директора КП “Підприємство комунальної власності” А.Волковій доручено у строк до 14.06.2016 відновити бухгалтерський облік на підпорядкованому підприємстві відповідно до вимог чинного законодавства. Окрім того, керівництво КП “ПКВ” зобов'язано звернутися до правоохоронних органів, якими у рамках кримінальних проваджень проводилися виїмки документів на підприємстві, із клопотанням про повернення документів бухгалтерського обліку, а у випадку неможливості, - отримання засвідчених копій вказаних документів. 
З усіх питань виконавчим комітетом прийняті відповідні рішення. Зазначені проекти рішень планується винести на розгляд чергової сесії міської ради 14.04.2016. 

Гуманітарна політика
 
13.04.2016 у інформаційному центрі управління роботи з громадськістю та ЗМІ ВП "Запорізька АЕС" відбулися Всеукраїнські навчально-методичні збори з питань організації просвітницької роботи з населенням, яке проживає в зонах спостереження атомних електростанцій. Участь у навчанні  взяли спеціалісти державної служби надзвичайних ситуацій із восьми областей України: Запорізької, Волинської, Дніпропетровської, Миколаївської, Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Херсонської, міста Києва, а також енергодарські навчальні заклади: ДНЗ  №8, ЕНВК №1, ЕЗОШ №2. 
        У рамках зборів проведено зональний етап фестивалю Дружин юних пожежних та міський конкурс малюнків на асфальті «Мирний атом в долонях людини». Усі переможці отримали почесні грамоти та пам'ятні подарунки від рятувальників, Добровільного пожежного товариства, Товариства Червоного Хреста області, Запорізького міського центру допомоги та соціального партнера Групи компаній «Фокстрот». 
        Учасники збору відзначили організаційну роботу керівного складу пожежно-рятувальних частин міста Енергодара, управління освіти Енергодарської міської ради та ВП ЗАЕС у підготовці до навчально-методичних  зборів. 

13.04.2016 команда Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 взяла участь у зональному  етапі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», який пройшов у місті Токмаку. У загальному заліку, серед команд Токмацького, Василівського, Кам’янсько- Дніпровського, Великобілозерського районів,  команда ЕНВК №5 виборола ІІ місце.