Новини‎ > ‎

Події 13.03.2015

опубліковано 13 бер. 2015 р., 06:22 Відділ інформації   [ оновлено 13 бер. 2015 р., 06:24 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

 13.03.2015 у виконавчому комітеті міської ради під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики, за участю ЗМІ відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради.

    Жваве обговорення викликали питання передачі гуртожитків, об'єктів нерухомості та адміністративної будівлі виконавчого комітету до комунальної власності міста, забезпечення правопорядку та оборони міста, фінансування КП “Енергодарська ДЮСШ з боксу ім.В.Манзулі”, а також питання перерозподілу коштів міського бюджету на 2015 рік.

    34 сесія міської ради продовжить свою роботу 16.03.2015.

Моніторинг життєдіяльності та суспільно-політичної ситуації на території м.Енергодар, який щоденно проводиться виконавчим комітетом Енергодарської міської ради, свідчить про те, що станом на 15.00 13.03.2015 масових заходів суспільно-політичного характеру, закликів та гасел на підтримку терористичних організацій, закликів до порушення суверенітету та територіальної цілісності країни, перешкоджання та зриву мобілізації не зафіксовано. Інформаційних носіїв, листівок, видань, білбордів із символікою терористичних організацій, екстремістського, антидержавного характеру, закликами на підтримку політики окупантів, випадків розпалення міжнаціональної ворожнечі на території міста не зафіксовано.

Містоутворюючі підприємства, соціальні об’єкти, комунальні заклади міста працюють у звичайному режимі.

Заходи до 201-річниці Т.Г.Шевченка

10-13.03.2015 у ЕНВК №1 пройшов захід “Шевченківські дні”, присвячений 201-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. Учні 1-11 класів брали участь у конкурсі на краще літературне читання поезії Великого Кобзаря, галереї Шевченківського живопису, віртуальній мандрівці Шевченківськими місцями, літературно-музичній композиції «Слово Кобзаря». У рамках заходу діти читали твори Шевченка „Заповіт”та „Мені однаково...” англійською та німецькою мовами.