Новини‎ > ‎

Події 13.01.2016

опубліковано 13 січ. 2016 р., 06:02 Відділ інформації   [ оновлено 13 січ. 2016 р., 21:44 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    13.01.2016 міський голова П.Музика з робочим візитом відвідав комунальне підприємство “Міська молочна кухня” Енергодарської міської ради.  Павло Олексійович ознайомився з технологічним процесом виробництва продукції та поспілкувався з персоналом.
    Підприємство забезпечує маленьких жителів міста, а також інших містян молочною продукцією власного виробництва, яка виготовляється тільки з натуральної та якісної сировини, відповідає діючим санітарним нормам і правилам.
    Продукція молочної кухні користується незмінним попитом. Так, в 2015 році КП «ММК» реалізувала 239176 порцій різноманітних молочних виробів, що на 88335 порцій (або на 58%) більше, ніж у 2014 році. Найбільшою популярністю користується пастеризоване молоко жирністю 2,5%, якого було продано у минулому році 105177 порцій, що на 69031 порцій (або на 191%) більше, ніж у 2014 році. Порівняно з 2014 роком розширено і асортимент - молоко та солодкий кефір 3,2% жирності, кисломолочний сир 15% жирності.
    Секрет популярності продукції молочної кухні не тільки в її незмінній високій якості, але й ціновій політиці, яка задовольняє споживачів.

    У ході зустрічі в.о. директора “ММК” ЕМР Наталія Лабяк розповіла про нагальні проблеми та поділилася планами на майбутнє, серед яких -  збільшення виготовлення продукції. Наталія Іванівна озвучила міському голові свою мрію - придбання нового закупорювального апарату та нової посудомийної машини.
    По завершенню зустрічі міський голова відзначив високий професіоналізм та злагоджену роботу колективу, подякував за виробництво якісних молочних продуктів та пообіцяв допомогти вирішити питання, що потребують втручання міської влади.
  
    
13.01.2016 відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Дня Соборності України та Дня вшанування пам'яті Героїв Крут. Члени організаційного комітету затвердили план заходів, які заплановано провести у місті. Серед основних: робота виставки «Лютневі дні – 2014»; презентація Книги Пам'яті «Герої не вмирають» з лекційним супроводом; регіональний фестиваль-конкурс фольклорних та народних колективів; покладання квітів до місць поховання жителів міста, які загинули у зоні АТО та до пам’ятного знаку «Герої нашого часу»; молебні за єдність України у храмах та церквах міста; флеш-моб “Єдина країна”.


    13.01.2016 відбулося засідання Громадської приймальні з питань підтримки розвитку підприємства при виконавчому комітеті міської ради. За наданням консультації звернулися 2 суб'єкти підприємницької діяльності стосовно змін до податкового кодексу.

Ювілейні дати
    13.01.2016 керуючий справами виконавчого комітету В.Біряк привітав із 95-річним ювілеєм жительку міста Т.Румянцеву. Тофілія Вікентіївна 1921 року народження, єдина у місті учасниця партизанського руху Великої Вітчизняної війни. У роки війни жила в м.Новгород-Волинському Житомирської області. У загоні партизан була кухарем, прала одяг, постачала загін провізією.
    Володимир Васильович привітав жінку з ювілеєм, побажав міцного здоров’я, сімейного добробуту, тепла та затишку, а також подякував за життєвий досвід, трудові здобутки, мужність, стійкість, хоробрість та самовідданість, вручив подарунок та квіти від виконавчого комітету.
    До привітань приєдналася голова ради Енергодарської міської організації ветеранів Н.Іванісова.