Новини‎ > ‎

Події 13-15.06.2015

опубліковано 15 черв. 2015 р., 06:58 Відділ інформації   [ оновлено 22 вер. 2016 р., 03:57 ]
Візит голови Запорізької облдержадміністрації
    13.06.2015 Енергодар з робочим візитом відвідав голова Запорізької обласної державної адміністрації Г.Самардак у супроводі свого заступника Е.Гугніна та начальника УСБУ в Запорізькій області О.Шмітька. Голова області зустрівся з виконувачем обов'язків міського голови І.Самойдюком та обговорив питання організації безпеки у місті-супутнику стратегічних об'єктів. Іван Гнатович зауважив, що взаємодія всіх міських служб та структур налагоджена на високому рівні, здійснюється постійний моніторинг та контроль за станом безпеки на енергетичних підприємствах та міських установах, на підприємствах підтримується високий рівень готовності до надзвичайних ситуацій та відпрацювання плану дій щодо їх уникнення. Очільник міста підкреслив, що патріотичні настрої енергодарців та високий професіоналізм працівників ВП “Запорізька АЕС” та ДТЕК Запорізька ТЕС значно знижують загрозу виникнення на території міста надзвичайних ситуацій.
    Під час зустрічі посадовці обговорили питання реалізації Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та дійшли згоди, що адміністративно-територіальна реформа повинна здійснюватися тільки за умови узгодження з громадою та цілком на добровільних засадах.
    У ході робочого візиту Г.Самардак у супроводі генерального директора ВП “Запорізька АЕС” ДП НАЕК “Енергоатом” В.Тищенка відвідав майданчик сухого сховища відпрацьованого ядерного палива, де  оглянув систему зберігання небезпечних речовин, а також машинний зал енергоблоку №2 та пункт управління станції. Голова ОДА високо оцінив ефективність та надійність системи безпеки стратегічного об’єкту.
   
Заходи до Дня міста
    12.06.2015 у МПК «Сучасник» відбулися урочисті збори за участю представників трудових колективів та громадськості «Місто зі столичною долею», присвячені 45-й річниці з дня заснування міста Енергодара.
    З вітальним словом до присутніх звернулися виконувач обов'язків міського голови І.Самойдюк, керівники містоутворюючих підприємств та почесні жителі міста — перший директор Запорізької ДРЕС, Почесний енергетик України Л.Прохоров, директор Запорізької ТЕС (1981-2008рр.), Почесний енергетик України В.Поливаний, генеральний директор ВП “Запорізька АЕС” ДП НАЕК “Енергоатом”, Почесний енергетик України В.Тищенко та ветеран праці, Відмінник освіти України, завідувач з учнівської роботи ЕНВК №1 В.Помазан. Слова привітання жителям міста від народного депутата України В.Бандурова передав його помічник В.Кошеленко.
    Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” за вагомі здобутки в трудовій діяльності нагороджені четверо працівників закладів та установ міста.  Звання “Почесний громадянин м.Енергодара” за визначні заслуги у галузі атомної енергетики присвоєно головному інженеру ВП “Запорізька АЕС” Ф.Красногорову.     За сумлінну працю та високий професіоналізм кращим працівникам та трудовим колективам Іван Гнатович вручив Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради, Листи подяки міського голови та пам'ятні подарунки.
    
Листом подяки міського голови та ювілейною медаллю до 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі нагороджено ветерана війни, учасника бойових дій Р.Єроша.
    
Листом подяки міського голови за досягнуті високі результати у спорті, здобуте ІІ місце у змаганнях на Кубок Світу та І місце на чемпіонаті України 2015 року нагороджена багаторазова рекордсменка та чемпіон України, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Р.Топоркова.     Премією міського голови за високі досягнення у навчанні відзначені 25 випускників 11-х класів, які закінчили навчання із золотими та срібними медалями.
    Під час свята гостям був представлений відеоролик про історію Енергодара, підготовлений переможницею конкурсу, який оголосили активісти ГО “ВО “Самопоміч” до Дня міста.
    Після урочистої частини пройшла святкова концертна програма за участю творчих колективів міста.
    13.04.2015 на площі перед МПК “Сучасник” відбулися святкові заходи до Дня міста:  конкурс букетів “Тобі, кохане місто!”, вокально-розважальне шоу “Співочий Енергодар” та шоу-програма “Міс Енергодар-2015”. Всім учасникам заходів були вручені пам’ятні подарунки від організаторів свята.
    На площі для жителів міста був організований святковий ярмарок та виїзна торгівля.
    З нагоди ювілейної дати у фойє МПК “Сучасник” представлена виставка фотографій А.Масльонкова, присвячена 45-річчю міста. На фотознімках відображені історичні події будівництва енергетичних гігантів — теплової та атомної електростанцій,  заснування та розбудови Енергодара. Окрім того, на виставці були представлені фотопортрети енергодарських військовослужбовців, які віддали життя, захищаючи свободу та незалежність України у зоні АТО, Почесних жителів міста С.Полуляха та О.Щурова, а також фотозвіти енергодарських волонтерів, які збирають та передають гуманітарну допомогу військовослужбовцям української армії.

    13-14.06.2014 у Парку Перемоги пройшов турнір з пляжного футболу, присвячений Дню міста.