Новини‎ > ‎

Події 13-14.09.2015

опубліковано 14 вер. 2015 р., 06:38 Відділ інформації   [ оновлено 16 вер. 2015 р., 03:26 користувачем isp web ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

14.09.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод провів апаратну нараду з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у ході якої підбито підсумки минулого тижня та обговорено плани на наступний.

Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 23 звернення, з них 4 колективних Основна тематика звернень стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг, надання матеріальної допомоги, роз'яснення щодо оформлення субсидій, житлових питань.

КП “Підприємство комунальної власності”, КП “Ритуал”, КП “Центр дозвілля “Промінь”, “БТІ”, КП “Енергодарська молочна кухня” здійснюють свою роботу у плановому режимі.

Діалог влади з народом

14.09.2015 перший заступник міського голови І.Самойдюк здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 15 осіб з питань, що стосувалися якості надання комунальних послуг, покращення житлових умов, надання матеріальної допомоги, виділення земельної ділянки, оформлення пільг. На всі запитання громадянам були надані вичерпні відповіді, деякі були поставлені на контроль для подальшого вирішення.

Діяльність правоохоронних органів

14.09.2015 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради начальник ГУ МВС України в Запорізькій області, генерал-майор В.Ольховський провів особистий прийом громадян, на який звернулися 8 осіб. Тематика звернень стосувалася виконання Постанови КМУ №282 стосовно добудови міського будинку міліції, роз’яснення юридичних питань, надання консультативно-правової допомоги.

        У ході прийому до начальника міліції звернулися жителі двох житлових будинків, які висловили подяку за належне виконання службових обов'язків, відповідальність та сумлінність співробітників сектору боротьби із незаконним обігом наркотиків Енергодарського МВ ГУМВС України у Запорізькій області. Правоохоронцями було проведено роботу щодо виявлення та ліквідації наркотичних притонів у будинках.

        Всі запитувачі, які звернулися до посадовця, отримали вичерпні відповіді та необхідну правову допомогу.                                                                          Культурне життя


        13.09.2015 в Енергодарі пройшов фестиваль дружби «З країни в Україну», головна мета якого - втілення просвітницьких проектів, спрямованих на єднання та національне відродження українських традицій.

        У міському парку культури та відпочинку працювало наметове містечко, проводилися різноманітні майстер-класи з традиційних народних ремесел: ліпнини з солоного тіста, писанкарства, народного розпису. Для поціновувачів мистецтва у парку була організована фотовиставка краєвидів української природи, а також кінопоказ під відкритим небом. У бібліотеках централізованої бібліотечної системи міста пройшли пізнавальні лекції для дітей та дорослих з історії України, літератури, етнографії, культурології.

        Надвечір для жителів міста працювала відкрита кухня, де всі бажаючі змогли відвідати традиційний український куліш. Фестиваль завершився виступами українських сучасних музичних гуртів.
        Загалом, заходом охоплено понад 500 енергодарців.

        Фестиваль “З країни в Україну” проходить у містах України другий рік поспіль. Цього року фестиваль охопить міста Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей.