Новини‎ > ‎

Події 12.08.2015

опубліковано 12 серп. 2015 р., 04:40 Відділ інформації   [ оновлено 12 серп. 2015 р., 04:44 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
  
  12.08.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося засідання робочої групи з опрацювання питання перейменування вул.Радянської та вул.Комсомольської у рамках виконання Закону України “Про засудження комуністичного та націонал — соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. Члени групи обговорили результати анкетування, проведеного серед жителів міста щодо перейменування вулиць міста, назви яких підпадають під обмеження Закону — Радянської та Комсомольської.
    Загалом, серед трудових колективів, працівників підприємств, закладів та установ міста всіх форм власності, службовців, пенсіонерів, студентів та інших категорій громадян було розповсюджено 1500 анкет. Протягом місяця жителі мали змогу висловити власну думку щодо перейменування вулиць, а також запропонувати варіанти нових назв.
    Членами робочої групи вирішено провести другий етап опитування населення. До форми нової анкети увійдуть по п'ять найбільш популярних варіантів для кожної з вулиць, запропонованих жителями міста. Окрім того, для охоплення більшої кількості різних категорій населення буде відкрито онлайн-голосування на веб-сайті Енергодарської міської ради, а також у соціальних мережах.
    У ході засідання було також розглянуто питання щодо перейменування вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів. Рішенням групи доцільність даного питання планується винести на розгляд громадськості шляхом проведення онлайн-опитування.
    Сергій Федорович звернувся до членів робочої групи та представників ЗМІ з проханням сприяти проведенню широкої інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо норм Закону.