Новини‎ > ‎

Події 12.06.2015

опубліковано 12 черв. 2015 р., 04:43 Відділ інформації   [ оновлено 10 лют. 2017 р., 02:03 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    11.06.2015 у актовій залі ЕЗОШ №2 відбувся виїзний прийом громадян першим заступником міського голови І.Самойдюком за участю керівників міських служб, виконавчих органів влади, управління праці та соціального захисту населення, представників комунальних підприємств та ЖЕС. На прийом звернулися 10 осіб з питань, що стосувалися якості надання житлово-комунальних послуг, соціального захисту, поливу зелених насаджень, перевезення пільгових категорій громадян, встановлення газових лічильників, контролю цінової політики. На всі запитання посадовець надав вичерпні відповіді, деякі були поставлені на контроль для подальшого виконання.

Зустріч зі ЗМІ
    12.06.2015 у виконавчому комітеті міської ради виконувач обов'язків міського голови І.Самойдюк та начальник управління економіки міської ради О.Овчатова зустрілися з представниками ЗМІ. Темою зустрічі стало роз'яснення проектів рішень міської ради про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища міста Енергодара на 2015-2017 роки та Переліку заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуються за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища м.Енергодара у 2015 році. Зазначені питання викликали жваве обговорення під час засідання міської ради 09.06.2015.
    Іван Гнатович розповів журналістам про спрямування фонду охорони навколишнього середовища, кошти якого призначені для цільового фінансування природоохоронних заходів. Як зазначив посадовець, згідно з рішенням міської ради від 15.04.2015 №55 “Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища міста Енергодара” використання коштів місцевого фонду відтепер затверджується та контролюється виключно Енергодарською міською радою.
    Олена Вікторівна надала журналістам детальний план та кошторис запропонованих заходів, на які планується перерозподілити кошти фонду. Серед них: придбання обладнання та машин для збору, транспортування та складування побутових відходів; заходи з охорони підземних вод та ліквідації джерел їх забруднення, озеленення міста, забезпечення поливу та придбання обладнання для нього, ліквідації буреломів, видалення аварійних дерев та сухостою; придбання спеціального обладнання для озеленення; забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних речовин; організація і здійснення робіт з екологічної освіти. Загальна вартість таких заходів — 12 млн. 998 тис.грн.

Заходи до Дня донора
        12.06.2015 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради пройшов урочистий захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня донора. Секретар ради С.Холод та начальник відділу охорони здоров’я міської ради М.Климчук-Новачкевич привітали енергодарських донорів та висловили їм слова подяки за їх благородну справу. 
    Сергій Федорович вручив Листи подяки міського голови та пам'ятні подарунки донорам, які протягом багатьох років здають кров на користь здоров’я та збереження життя людей. Всі нагороджені — працівники ВП “Запорізька АЕС”.
    Почесною грамотою Енергодарської міської ради відзначено електрозварника НСО ВП “Атоменергомаш ДП “НАЕК “Енергоатом” О.Поліхранова та робітника по ремонту та обслуговуванню приміщень ДНЗ №14.О.Сметаніна.
    Всі донори протягом багатьох років здають кров у відділенні трансфузіології ДЗ “СМСЧ №1” (понад 42 кровоздачі).