Новини‎ > ‎

Події 12.03.2016

опубліковано 12 бер. 2016 р., 03:38 Відділ інформації   [ оновлено 16 бер. 2016 р., 02:46 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
12.03.2016 у виконавчому комітеті міської ради відбулася прес-конференція з призерами Кубку Світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату А.Кумейко та Р.Топорковою, а також їх тренером С.Кумейком.
     13-19 лютого у місті Дубай (Об'єднані Арабські Емірати) проходив Кубок світу з пауерліфтингу. До збірної команди України увійшли і наші спортсменки, які стали призерами змагань, залишивши позаду сильних суперників з інших країн. За підсумками змагань Раїса Топоркова посіла друге місце у категорії до 45 кг, а Аліна Кумейко завоювала «бронзу» у категорії «дорослі», а також стала володаркою золотої медалі в категорії «юніори» до 73 кг, встановивши новий рекорд світу та Європи. У загальнокомандному підсумку збірна України посіла третє місце. За результатами Кубку Р.Топоркова представлятиме Україну на Паралімпійських іграх.

З перемогою спорстменок привітав міський голова П.Музика, вручив  Листи подяки міського голови та пам'ятні подарунки від виконавчого комітету Енергодарської міської ради, подякував за самовіддану працю та гідне представлення України на всесвітніх змаганнях, побажав нових спортивних досягнень та волі до перемоги. До привітань приєднався голова профспілкового комітету ВП “Запорізька АЕС” М.Захаров.

По завершенню зустрічі чемпіони та тренер відповіли на запитання журналістів, розповіли про підготовку до змагань та враження від перемоги.

12.03.2016 у актовій залі ЕЗОШ №4 відбулася зустріч секретаря ради О.Гордевича з жителями міста з питання стосовно створення у місті об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Участь у заході взяли понад 50 жителів міста, серед яких - представники ініціативних груп, громадськості, депутати міської ради. Олег Іванович довів до відома присутніх інформацію про  виконання Закону України “Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку”, відповідно до якого з 01.07.2016 жителі багатоквартирних будинків матимуть право самостійно обирати управителя будинку, організацію чи компанію, яка здійснюватиме житлово-комунальні послуги, створивши ОСББ. У випадку, якщо власники квартир не зможуть дійти згоди до липня поточного року, орган місцевого самоуправління самостійно призначить виконавця послуг.
Жителька міста, працівник ВП “Запорізька АЕС” Т.Соловіцька доповіла присутнім про досвід створення та функціонування ОСББ у інших містах України.
По завершенню зустрічі Олег Гордевич відповів на запитання слухачів.