Новини‎ > ‎

Події 12.03.2015

опубліковано 12 бер. 2015 р., 22:33 Відділ інформації   [ оновлено 3 лист. 2016 р., 00:10 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    12.03.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики за участю 37 депутатів, представників правоохоронних органів, громадських формувань, волонтерів, прокурора міста, ЗМІ відбулася чергова 34 сесія Енергодарської міської ради шостого скликання.
     На початку засідання Павло Олексійович озвучив звернення голови громадської організації “Правий Сектор” Д.Яроша до Енергодарської міської ради з проханням надати посильну фінансову допомогу для закупівлі тепловізорів для військовослужбовців, які несуть службу у зоні проведення АТО.
    Депутат І.Морщавка виступив із рядом пропозицій, які стосувалися внесення до порядку денного сесії питань щодо висловлення недовіри складу виконавчого комітету міської ради, надання повноважень щодо організації дитячого харчування КП “Молочна кухня”, виділення коштів з міського бюджету на реєстрацію та утримання комунальної аптеки, використання службового транспорту КП “Підприємство комунальної власності” для пасажирських перевезень осіб пільгових категорій та ін.
    Голова робочої групи з опрацювання питання нормативної грошової оцінки земель м.Енергодар М.Калита озвучив інформацію про результати перевірки робочою групою обґрунтованості розрахунку земельної оцінки, наявності ризиків для місцевого бюджету та негативного впливу на соціально-економічний розвиток міста. За підсумками проведеного аналізу міською радою прийнято рішення про  звільнення від сплати земельного податку у 2015 році.
      У ході сесії депутати заслухали звіт прокурора міста Д.Троцика про стан законності на території м.Енергодара та вжиті заходи щодо її зміцнення протягом 2014 року.
    У роботі сесії оголошено перерву. Про дату продовження сесії буде повідомлено додатково.
    Цього ж дня виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика провів зустріч зі ЗМІ, під час якої прокоментував ситуацію, що склалася під час проведення сесії.