Новини‎ > ‎

Події 12.02.2016

опубліковано 12 лют. 2016 р., 06:23 Відділ інформації   [ оновлено 15 лют. 2016 р., 22:53 ]
  Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
        12.02.2016 у виконавчому комітеті міської ради відбулося урочисте вручення перших паспортів громадянина України у формі ID-карток п'ятьом енергодарцям, яким виповнилося 16 років: Ю.Пригоді, Г.Глущенко, О.Сідаш, М.Селіванову та С.Медведєву.
    Юнаків та дівчат привітав міський голова П.Музика. Він зазначив, що для молодих людей отримання паспорту - важлива подія та перший крок у доросле життя.
    - Ви - перші у нашому місті отримуєте паспорта нового зразка - у формі ID-карт. Вперше за всю історію незалежності України почався процес видачі документів, які відповідають вимогам європейських стандартів. Сьогодні ви стаєте більш дорослими, самостійними. Бажаю вам завжди і всюди гордо носити звання громадянина України, чесно і з совістю виконувати свої громадянські обов'язки, добре вчитися і працювати, віддаючи сили і здібності на благо свого народу і держави.
    До привітань приєдналася начальник Енергодарського міського відділу Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області І.Добровольська.
    Павло Олексійович вручив юним жителям міста паспорти нового зразка, квіти та пам'ятні сувеніри від міської ради та її виконавчого комітету.
    Згідно із законодавством, паспорти нового зразка будуть видавати безкоштовно всім громадянам України, які їх отримуватимуть вперше і досягли 16-річного віку. Інші громадяни України, що бажають отримати такий документ, зможуть це зробити лише після прийняття Верховною Радою Закону України №3224.

Діяльність громадських організацій
    12.02.2016 у виконавчому комітеті відбулися збори громадської організації “Союз Чорнобиль”. Темою зустрічі стало обговорення проблемного питання безкоштовного отримання ліків для осіб, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Участь у заході взяли міський голова П.Музика, начальник управління праці та соціального захисту населення О.Смірнова, завідувач ДЗ “Аптека “Ліки України” М.Косенко.

    Олена Георгіївна відповіла на запитання чорнобильців, що стосувалися лікування у відділенні соціально-медичної адаптації територіального центру “Конвалія”, відшкодування витрат на придбання ліків, медичного обслуговування осіб вказаної категорії. Вона повідомила, що для забезпечення виплат на придбання медичних препаратів для ліквідаторів та осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС з державного бюджету виділено тимчасовий кошторис у сумі 20 360 грн. на місяць. Протягом року вказана сума буде коригуватись.