Новини‎ > ‎

Події 12.02.2015

опубліковано 12 лют. 2015 р., 05:45 Відділ інформації   [ оновлено 13 лют. 2015 р., 01:24 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    12.02.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики відбулася нарада з представниками підприємств та установ міста з питання виконання плану-графіку проведення Дня донора у м.Енергодарі у 2014 році. Завідувач відділенням трансфузіології ДЗ “СМСЧ №1” Л.Загорченко доповів про роботу відділення та виконання плану за минулий рік. У 2014р. по місту було прийнято 856 донорів (річний план виконано на 107%). Найкращі показники щодо залучення донорів продемонстрували ВП “Запорізька АЕС”, ДТЕК Запорізька ТЕС, Енергодарський МВ ГУ МВС України в Запорізькій області.

    Начальник відділу охорони здоров'я міської ради М.Климчук-Новачкевич зазначила важливість залучення працівників до виконання громадянського обов'язку та ведення обліку на підприємствах міста з метою відзначення і нагородження почесних донорів до святкування у 2015р. Дня донора.


    12.02.2015 під головуванням заступника міського голови П.Богдана відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Учасники заходу обговорили питання встановлення місцевих податків та зборів, які є основним джерелом наповнення міського бюджету та шляхи їх адміністрування на місцевому рівні.

      12.02.2015 проведено спеціальний збір мобільної групи на випадок виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій. Під час заходу проведено демонстрацію спеціальної аварійно-рятувальної техніки комунальних служб, “швидкої допомоги”, Енергодарського відділу ГУ МВС України в Запорізькій області, Першого державного пожежно-рятувального загону ГТУ.

Спортивне життя

    12.02.2015 у ЕНВК №5 пройшли міські змагання з баскетболу серед дівчачих команд навчальних закладів міста. За підсумками змагань перше місце виборола команда ЕНВК №5, ІІ - ЕЗОШ №2, ІІІ — учні Енергодарського багатопрофільного ліцею. Всі переможці нагороджені грамотами та кубками спонсорів змагань — профспілкового комітету ВП “Атоменергомаш” ДП “НАЕК “Енергоатом”, а також комітету з фізичної культури та спорту міської ради. 13.02.2015 пройдуть змагання з баскетболу серед команд юнаків.