Новини‎ > ‎

Події 12-14.2015

опубліковано 14 груд. 2015 р., 04:55 Відділ інформації   [ оновлено 14 груд. 2015 р., 04:56 ]
Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
14.12.2015 біля пам’ятного знака ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. У заході взяли участь представники ВП “Запорізька АЕС”, ДТЕК Запорізька ТЕС, ліквідатори, учнівська молодь, жителі міста.
    Зі словами подяки до ліквідаторів звернувся міський голова П.Музика. Він подякував за безцінний подвиг, який рятівники здобули ціною власного здоров'я, а дехто — і життя.
    Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятного знака. По завершенню мітингу пролунала пожежна сирена на честь полеглих ліквідаторів. Військовослужбовці в/ч 3042 вшанували їх пам'ять бойовим салютом.
       До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у навчальних закладах міста протягом місяця проводитимуться тематичні уроки пам'яті, бесіди, виставки малюнків. У бібліотеках централізованої бібліотечної системи міста організовані тематичні викладки літератури та періодичних видань, присвячені історії Чорнобильської катастрофи.
    Протягом року особи, що постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС, у тому числі, ліквідатори, оздоровлюються у відділенні соціально-медичної адаптації «Конвалія» територіального центру управління праці та соціального захисту населення. За рахунок коштів місцевого бюджету, а також благодійних надходжень ліквідаторам, які постраждали внаслідок аварії, надається матеріальна допомога за особистими заявами.

Виробничо-торговельна діяльність
    З метою контролю за ціновою політикою 12.12.2015 на площі біля МПК “Сучасник” проведено ярмарок із продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, у якому взяли участь товаровиробники Кам’янсько-Дніпровського, Велико-Білозерського, Василівського, Михайлівського, Мелітопольського районів, Запоріжжя та Енергодара, ТОВ “Велич”, а також тепличний комбінат ВП “Запорізька АЕС”.