Новини‎ > ‎

Події 11.12.2015

опубліковано 11 груд. 2015 р., 05:31 Відділ інформації   [ оновлено 14 груд. 2015 р., 05:00 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
   
11.12.2015 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання комісії щодо відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м.Енергодара. Члени комісії обговорили та погодили кандидатури претендентів на 2016 рік.
    Павло Олексійович підкреслив важливість підтримки талановитих спортсменів міста, які здобувають перемогу на турнірах та чемпіонатах міжнародного рівня, прославляють Енергодар у світі, своїм прикладом сприяють залученню молоді до занять спортом та пропаганди здорового способу життя.
    Директор Енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи боксу ім.В.Манзулі М.Стукало подякував міській владі за постійну підтримку енергодарських спортсменів, більшість з яких — досить юного віку, але вже встигли досягти високих результатів в Україні, Європі та у світі. Їх імена добре відомі всім енергодарцям.
    Грошову персональну премію у 2016 році отримуватимуть:
    1. Магурін Ігор (1991 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з боксу, призер Чемпіонату України (ІІІ місце), член збірної команди України серед еліти та член збірної команди WSB “Українські отамани”.
2. Капленко Михайло (1997 р.н.) - майстер спорту України з боксу, призер Чемпіонату України серед молоді, член збірної команди України серед молоді.
3. Пригода Артур (1997 р.н.) - майстер спорту України з боксу, Чемпіон України серед молоді, призер Чемпіонату Європи серед молоді, член збірної команди України серед молоді.
4. Миколайчук Павло (2000 р.н.) - кандидат у майстри спорту України з боксу, призер Чемпіонату України серед юніорів, член збірної команди України серед юніорів.
5. Денисенко Олексій (2002 р.н.) - кандидат у майстри спорту України з боксу, Чемпіон України серед юнаків, член збірної команди України серед юнаків.
6. Давидов Денис (1996 р.н.) - майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, призер Чемпіонату України серед дорослих, член збірної команди України.
7. Бабак Людмила (1997 р.н.) - майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, Чемпіон Світу з марафону, Чемпіон України серед юніорів, призер Чемпіонату України серед дорослих, член збірної команди України.
8. Кряж Дмитро (1999 р.н.) - кандидат у майстри спорту України з веслування на байдарках та каное, Чемпіон України серед юніорів, Чемпіон України серед юнаків, призер Чемпіонату Світу з марафону, член збірної команди України.
9. Топоркова Раїса (1986 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженим опорно-руховим апаратом, призер Кубку Світу, Чемпіон України, призер Відкритого Чемпіонату Світу, член збірної команди України.
    10. Кумейко Аліна (1997 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженим опорно-руховим апаратом, чемпіон Кубку Світу серед юніорів, Чемпіон України (три рекорди України), Чемпіон Відкритого Чемпіонату Світу, член збірної команди України.
   
    11.12.2015 міський голова П.Музика та секретар ради О.Гордевич взяли участь у презентації та пуску нової сучасної техніки КП “Підприємство комунальної власності”.  Чотири нові сміттєвози та одна асенізаторська машина придбані у рамках заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуються за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища міста Енергодара у 2015 році. Новий транспорт дозволить спростити збір, транспортування та утилізацію побутових відходів. Окрім того, він стане у нагоді працівникам комунальних служб під час розчищення вулиць міста від снігу та ожеледиці.
    Павло Олексійович відзначив, що у наступному році заплановано подальше оновлення матеріально-технічної бази та автопарку КП «ПКВ» для якісного обслуговування та прибирання території міста. 

     11.12.2015 у виконавчому комітеті міської ради відбулося навчання новообраних депутатів Енергодарської міської ради з питання формування бюджету міста. Начальник фінансового управління міської ради О.Денисенко надала детальні роз'яснення щодо основних положень бюджетного законодавства України, розповіла про принципи формування та затвердження місцевого бюджету, джерела його наповнення, права та повноваження основних розпорядників бюджетних коштів.
    По завершенню зустрічі начальник фінансового управління відповіла на запитання учасників заходу.

   
11.12.2015 під головуванням начальника управління економіки міської ради О.Овчатової відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, у ході якого члени ради обговорили законопроект про внесення змін до податкового законодавства України, запропонований Міністерством Фінансів України.

Соціальна політика
  
 
11.12.2015 у рамках заходу «Новорічний експрес» Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спеціалісти ЕМ ЦСССДМ у супроводі Діда Мороза та Снігуроньки відвідали за місцем проживання дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей з функціональними обмеженнями, привітали їх з новорічними святами та вручили подарунки.
    Під час заходу відвідано 9 сімей.


Молодіжна політика

    11.12.2015 у рамках Всеукраїнського тижня права Запорізьким обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки відділу у справах сім'ї та молоді, управління освіти міської ради та ЕІДМУ ім.Р.Г.Хеноха «КПУ» проведено І патріотичну Квест-гру «Я — Громадянин!». У заході взяли участь 7 команд учнівської молоді віком від 14 до 18 років (близько 70 учнів).
    Діти взяли активну участь у флеш-мобі, дізналися більше про діяльність державних установ, ознайомилися з правами та обов’язками людини, навчилися складати різноманітні заяви за допомогою онлайн ресурсів, надавати домедичну допомогу, тощо.
        За результатами проведення Квест-гри І місце здобула команда ЕНВК №5, ІІ - команда ЕІДМУ ім.Р.Г.Хеноха «КПУ», ІІІ — команда Енергодарської малої академії наук, ЕНВК №1. Переможці нагороджені почесними дипломами та кубками.