Новини‎ > ‎

Події 11.11.2015

опубліковано 11 лист. 2015 р., 05:56 Відділ інформації   [ оновлено 11 лист. 2015 р., 06:02 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    Відповідно до Постанови Енергодарської міської виборчої комісії Запорізької області від 06.11.2015 №138 11.11.2015 відбулося перше засідання  Енергодарської міської ради сьомого скликання.
    Голова ЕМВК В.Голіщев озвучив результати місцевих виборів на посаду міського голови та депутатів Енергодарської міської ради. Згідно з Постановою виборчої комісії від 06.11.2015 №136 з 7 листопада зареєстровано обраного міського голову Енергодара Музику Павла Олексійовича, висунутого від територіальної організації ПП “Опозиційний блок”.
    Після вручення тимчасових посвідчень міському голові та депутатам міської ради  засідання продовжилося під головуванням П.Музики за участю 29 депутатів з обраних 34.
    З промовою до депутатів звернувся почесний житель Енергодара, заслужений енергетик України, депутат Енергодарської міської ради кількох скликань В.Поливаний, який побажав обранцям народу виправдати довіру жителів міста та не залишатися осторонь від вирішення міських проблем.
    Депутати обрали лічильну комісію, до складу якої увійшли представники від різних партійних осередків — Н.Лабяк, А.Карбасов, І.Паламарь. До порядку денного було внесено 6 питань. З пропозицією включити до порядку денного додаткове питання щодо визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями звернувся депутат від ПП “УКРОП” А.Дубков.
    Після оголошення перерви частина депутатів покинула сесійну залу. Засідання продовжилося за участю 19 депутатів.
    Рішенням міської ради затверджено кількісний та персональний склад комісії з розробки проекту регламенту Енергодарської міської ради VIІ скликання, кількісний склад комісії з розробки проекту Положення про постійні комісії міської ради, умови оплати праці міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, кількісний склад виконавчого комітету Енергодарської міської ради у кількості 13 осіб.
    Одне з питань, внесених до порядку денного, стосувалося звільнення  секретаря міської ради, яке депутати підтримали одноголосно. За підсумками таємного голосування новим секретарем міської ради обрано Гордевича Олега Івановича.
        Питання про заяву Енергодарської міської ради щодо підтримки Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання квазідержавних утворень «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями депутати підтримали одноголосно (19 голосів).