Новини‎ > ‎

Події 11.09.2015

опубліковано 11 вер. 2015 р., 05:44 Відділ інформації   [ оновлено 13 вер. 2015 р., 23:08 ]
Ювілейні дати

    11.09.2015 керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.Біряк привітав із 90-річним ювілеєм жительку міста Євсеєнко Ольгу Миколаївну, подякував жінці за трудові здобутки, мужність та стійкість, проявлені під час відновлення народного господарства у післявоєнні роки, побажав довголіття, родинного благополуччя та добробуту.
   
Заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту
    11.09.2015 у конференц-залі виконавчого комітету відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту. Зі святом спортсменів привітали керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.Біряк та представники містоутворюючих підприємств. Володимир Васильович провів церемонію нагородження провідних спортсменів, тренерів, працівників галузі фізичної культури і спорту.
    Листами подяки міського голови, цінними подарунками та пам'ятними кубками за високі досягнення у спорті, сприяння розвитку фізичної культури і спорту були нагороджені 20 кращих спортсменів міста, серед яких — майстри спорту міжнародного класу, чемпіони та призери України, Європи та світу з таких видів спорту як пауерліфтинг, сумо, гребля, бокс, легка атлетика, тайландський бокс.
    Почесними грамотами управління освіти були відзначені 5 тренерів та вчителів фізичної культури та спорту. Листом подяки Запорізької ОДА відзначені призер Параолімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу України серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, багаторазова переможниця чемпіонату України, Європи і Азії, член збірної команди України А.Кумейко та голова комітету фізичної культури та спорту Енергодарської міської ради О.Фінько.
    Після урочистої частини для гостей свята пройшов концерт за участю солістів та творчих колективів міста.
    11.09.2015 у місті пройшов ряд спортивних заходів, змагань та турнірів, присвячених Дню фізичної культури та спорту: міські змагання з легкої атлетики серед гуртків “Легка атлетика” ЕЦТКС управління освіти; змагання з волейболу серед школярів; турнір з міні-футболу серед школярів; кубок з футболу серед чоловічих команд м.Енергодара; міський турнір з волейболу серед чоловічих команд м.Енергодара.