Новини‎ > ‎

Події 11.06.2015

опубліковано 11 черв. 2015 р., 05:52 Відділ інформації   [ оновлено 18 лист. 2016 р., 03:24 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
     11.06.2015 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради за участю першого заступника міського голови І.Самойдюка відбувся семінар з актуальних питань податкового законодавства для підприємців міста та інших платників податків. Заступник начальника Енергодарської ОДПІ Запорізької області С.Семенов та податкові інспектори доповіли про зміни у податковому законодавстві щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, встановлення акцизного податку, державного регулювання виробництва і обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, загальнообов'язкового соціального страхування та легалізації фонду оплати праці.
    Зустріч продовжилася у форматі діалогу, у рамках якого інспектори ОДПІ надали відповіді на запитання підприємців та консультативну допомогу.
    11.06.2015  спеціалістами служби у справах дітей міської ради проведено відвідування сімей, у яких виховуються усиновлені діти, з метою перевірки умов їх утримання та виховання. Умови проживання дітей визначено як задовільні. Батькам надані рекомендації щодо належної організації дозвілля та відпочинку дітей у період літніх канікул.