Новини‎ > ‎

Події 11.05.2016

опубліковано 11 трав. 2016 р., 06:28 Відділ інформації   [ оновлено 13 трав. 2016 р., 04:43 ]
Діалог влади з народом
11.05.2016 відбулася телефонна “пряма лінія” з міським головою П.Музикою, під час якої до посадовця звернулися 8 осіб. Питання, що надійшли, стосувалися якості надання послуг комунальними службами міста,  покращення житлових умов, вирішення проблеми безпритульних тварин, забезпечення безкоштовними ліками осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, встановлення пандусів, заборони вживання алкогольних напоїв на території міського парку культури та відпочинку, перенесення сміттєвих контейнерів, налагодження системи освітлення, ремонту дорожнього покриття, якості питної води, тощо. На всі запитання надані вичерпні відповіді, деякі взяті під особистий контроль міського голови для подальшого опрацювання.

Виїзний прийом
     
11.05.2016 міський голова П.Музика провів повторну виїзну зустріч із жителями гуртожитку “Славутич 1, 2, 3” (вул.Центральна, 2) за результатами опрацювання звернень, які надійшли до міської влади під час минулої зустрічі 12.04.2016. Участь у заході взяли секретар ради О.Гордевич, помічники міського голови І.Курдя та Ю.Кисленко, представники управління комунальної власності та КП “Підприємство комунальної власності”. 
    У відповідь на звернення жителів на сьогодні у подвір'ї встановлено гасій швидкості, встановлені додаткові сміттєві баки для великогабаритного сміття, у під'їздах встановлені нові поштові скриньки. Що стосується облаштування на прибудинковій території дитячого майданчика, помічник міського голови І.Курдя запропонував жителям будинків взяти участь у міському конкурсі “Місто своїми руками”.  Окрім того, КП “Підприємство комунальної власності” розпочато роботу щодо підготовки проектів обладнання по місту критих зупинок громадського автотранспорту, зокрема, біля гуртожитків “Славутич”.  
  
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
Згідно з розпорядженням міського голови від 10.05.2016 №151-р “Про продовження восьмої сесії міської ради” 13.05.2016 о 09.00 заплановано продовження восьмої сесії Енергодарської міської ради сьомого скликання.

Соціальна політика
    11.05.2016, з нагоди святкування Дня матері та Міжнародного дня сім’ї Енергодарським  міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано виїзний реабілітаційний захід до Кам’янки-Дніпровської “Люби, шануй та пізнавай свій рідний край” для осіб, які перебувають на обліку у кримінально-виконавчій інспекції та є клієнтами центру. У забезпеченні транспорту та перевезенні посприяв депутат облради В.Редька. 
        Мета такого заходу - формування шанобливого ставлення до сім’ї,  рідного краю, розвиток позитивних емоцій, осмислення цінності дозвілля як простору для саморозвитку та самореалізації.