Новини‎ > ‎

Події 11.03.2016

опубліковано 11 бер. 2016 р., 05:20 Відділ інформації   [ оновлено 11 бер. 2016 р., 05:21 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
11.03.2016 під головуванням начальника управління з питань НС та ЦЗН міської ради О.Овчатова пройшла нарада з питання посилення заходів пожежної безпеки в лісовій та лісопарковій зоні м.Енергодара. Олександр Анатолійович доповів про забезпечення дотримання протипожежних вимог та про стан справ з питання пожеж у лісовій та лісопаркових зонах міста за тиждень.

Гуманітарна політика
    У рамках проведення профорієнтаційної роботи для учнів випускних класів ЗНЗ міста проведено екскурсії до ВП “Запорізька АЕС”. Старшокласники відвідали експлуатаційний підрозділ, цех теплової автоматики та вимірювань, хімічний та електричний цехи, побачили обладнання, заслухали доповіді провідних фахівців. Частина учнів відвідує підготовчі курси технічних вузів та планує пов'язати життя з атомною енергетикою. Запорізька АЕС співпрацює з трьома профільними вузами, які готують фахівців для атомних електростанцій - Запорізький національний технічний університет, Одеський національний політехнічний університет і Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». 

    Науково-методичний центр управління освіти Енергодарської міської ради долучився до участі в обласній виставці «Освіта Запорізького краю — 2016». Директор НМЦ С.Букреєва представила інноваційну розробку «Структурно-функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів в освітній системі малого міста» у номінації «Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти». Впровадження запропонованої системи науково-методичної роботи дозволить підвищити якість освіти в усіх типах освітніх закладів, сприятиме розвитку інноваційної діяльності педагогічних кадрів.