Новини‎ > ‎

Події 11.02.2015

опубліковано 11 лют. 2015 р., 05:29 Відділ інформації   [ оновлено 11 лют. 2015 р., 05:30 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    11.02.2015 відбулося засідання експертної комісії архівного відділу, на якому були розглянуті описи справ установ-джерел формування НАФ, установ, у діяльності яких не утворюються документи НАФ та актів про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ.

Діалог влади з народом

    11.02.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 7 осіб з питань, що стосувалися соціального забезпечення, лікування у відділенні соціально-медичної адаптації територіального центру “Конвалія”, заміни сантехнічного обладнання у квартирі, ремонту покрівель, покращення житлових умов. На всі запитання громадянам були надані вичерпні відповіді, деякі були поставлені на контроль для подальшого вирішення.

Гуманітарна політика

  
     З метою патріотичного виховання учнівської молоді, увічнення пам‘яті жителів області, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України, управлінням освіти, Науково-методичним центром та навчальними закладами міста започатковано міський патріотичний проект «Діти Енергодара - за єдину країну». Проект триватиме до червня 2015 року та передбачає проведення численних заходів: уроків мужності, конференцій, конкурсів, тематичних годин, благодійних акцій, виставок та ін.

    Серед учнів навчальних закладів було проведено конкурс на кращу емблему та слоган, перемогу у якому одержала вихованка гуртка «Комп’ютерна графіка» Центру дитячої та юнацької творчості М.Тесля. Її роботу визнано емблемою проекту.