Новини‎ > ‎

Події 10.12.2015

опубліковано 10 груд. 2015 р., 06:29 Відділ інформації   [ оновлено 10 груд. 2015 р., 06:29 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    10.12.2015 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку м.Енергодара до 2020 року.  Начальник управління економіки міської ради О.Овчатова представила присутнім проект Стратегії розвитку Енергодара, а також  ознайомила з результатами SWOT-аналізу за трьома стратегічними напрямками розвитку міста: “Екологічна безпека території міста”, “Конкурентоспроможна, диверсифікована та інноваційна економіка”, “Комфортне для проживання місто”. Члени робочої групи проаналізували сильні та слабкі сторони стратегічних напрямків розвитку міста, можливості та загрози розвитку міста, внесли ряд зауважень та пропозицій.
    Консультант з питань стратегічного планування Л.Оленковська озвучила результати співставлення карти проблем та основних стратегічних та оперативних цілей.
    Керівник ініціативної групи Т.Мошкіна представила увазі присутніх проект альтернативної Стратегії розвитку міста до 2020 року.
    За підсумками засідання всі пропозиції вирішено узагальнити та опрацювати під час роботи над Стратегічним планом розвитку міста Енергодара до 2020 року.

    10.12.2015 Енергодарським міським Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено телефонну «гарячу лінію» з питань надання консультативної та інформаційної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. На “лінію” надійшло 1 звернення від дружини учасника АТО, що стосувалося працевлаштування.