Новини‎ > ‎

Події 10.08.2015

опубліковано 10 серп. 2015 р., 04:58 Відділ інформації   [ оновлено 11 серп. 2015 р., 06:07 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    10.08.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод провів апаратну нараду з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у ході якої підбито підсумки минулого тижня та обговорено плани на наступний. Основна увага була приділена завершенню літніх ремонтних кампаній у закладах міста та підготовці до осінньо-зимового періоду.

    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 17 звернень, з них: 3 — з урядової “гарячої” лінії щодо затримки виплати відпускних працівнику комунального підприємства, знесення сухостою біля ДНЗ №8, субсидій. Основна тематика звернень стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг, житлових питань, соціального захисту.

    До Центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” надійшло 139 звернень, 131 з них — до міського відділу управління Державної міграційної служби України у Запорізькій області.

    КП “Підприємство комунальної власності”, КП «Ритуал», КП «Центр дозвілля «Промінь», «БТІ», КП «Енергодарська молочна кухня» здійснюють свою роботу у плановому режимі.

10.08.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося засідання погоджувальної комісії при проведенні громадських слухань під час обговорення проекту містобудівної документації “План зонування території м.Енергодара Запорізької області”. До складу комісії увійшли представники органів виконавчої влади, громадськості, депутати, підприємці. Члени комісії ознайомилися з проектом Плану, обговорили питання щодо необхідності зміни меж ландшафтних заказників місцевого значення “Іванівський бір” та “Водянські кучугури”, розташованих на землях ДП “Кам'янсько-Дніпровське лісове господарство” у межах м.Енергодара, на яких передбачається розміщення об'єктів комунального, промислового, житлового і рекреаційного призначення та інженерно-транспортної інфраструктури.

    За підсумками засідання прийнято рішення винести проект Плану зонування території Енергодара на розгляд сесії міської ради.

Діалог влади за народом

    10.08.2015 перший заступник міського голови І.Самойдюк здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 12 осіб з питань, що стосувалися ремонту покрівель та міжпанельних швів, якості надання комунальних послуг, соціального захисту, покращення житлових умов. На всі запитання громадянам були надані вичерпні відповіді, деякі були поставлені на контроль для подальшого вирішення.

Оздоровча кампанія-2015

    З метою оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, виконання заходів міської програми підтримки сім’ї та молоді на 2011-2015 роки відділом у справах сім'ї та молоді міської ради 27 дітей направлено до дитячого оздоровчого центру «Меотіда» (Приморський район Запорізької області). Зміна триватиме до 26.08.2015. Відбір дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, проводився відповідно до розподілу путівок від департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.