Новини‎ > ‎

Події 10.07.2015

опубліковано 10 лип. 2015 р., 05:43 isp web   [ оновлено 13 лип. 2015 р., 06:01 користувачем Відділ інформації ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування


10.07.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода пройшли засідання робочих груп з розробки Стратегічного плану розвитку міста Енергодара до 2020 року за напрямками “Підвищення якості соціального життя населення” та “Екологічна безпека території міста”. Члени групи розглянули пропозиції до стратегічних цілей та завдань. За підсумками засідання прийнято рішення доопрацювати до наступного засідання завдання, які будуть покладено в основу даного стратегічного напрямку.

10.07.2015 на виконання листа обласної державної адміністрації від 07.10.2014 №08-44/2957 “Про посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо протидії диверсійній, шпигунській та терористичній діяльності” виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод провів засідання Ради оборони міста. Учасники зібрання внесли ряд пропозицій щодо посилення контролю за безпекою міста та обговорили питання шостої хвилі мобілізації.


Молодіжна політика


10.07.2015 у виконавчому комітеті міської ради відбулося підбиття підсумків міського фотоконкурсу «Миттєвості сімейного щастя», який проводився протягом червня-липня серед молоді міста віком від 20 до 35 років. Метою конкурсу є відродження та популяризація національних цінностей української сім'ї, привернення уваги громадськості до проблем та розвитку інституту сім'ї. Організатором конкурсу виступив відділ у справах сім'ї та молоді міської ради.

На розгляд членів журі було представлено 45 фоторобіт у 3 номінаціях: «Народження сім'ї», «Батьки і діти» та «Сімейний відпочинок». Після ретельного обговорення з числа 14 учасників конкурсу було визначено 3 переможця, по одному в кожній номінації. За словами членів журі рішення було дуже складним, адже роботи всіх учасників конкурсу були гідними перемоги. Оцінювання робіт проводилось за такими критеріями, як повнота розкриття запропонованої теми, рівень володіння технікою виконання, композиція, художньо-естетичний рівень та творчий підхід.

Переможцями конкурсу визначені Сніжана Сергієнко з роботою «Українська родина» в номінації «Батьки і діти», Галина Приходько з роботою «Детский разум ручонками растет» в номінації «Сімейний відпочинок» та Наталія Петрова з роботою «Сімейна традиція» в номінації «Народження сім'ї». Також за креативність та творчий підхід членами журі прийнято рішення відмітити роботу в жанрі фоторепортажу «Сімейні традиції родини Політових» Оксани Політової спеціальним призом від виконавчого комітету Енергодарської міської ради.