Новини‎ > ‎

Події 10.03.2016

опубліковано 10 бер. 2016 р., 05:34 Відділ інформації   [ оновлено 11 бер. 2016 р., 05:23 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
     10.03.2016 під головуванням виконувача обов'язків міського голови секретаря ради О.Гордевича відбулося засідання організаційного комітету з питання відзначення Дня Національної гвардії України. Члени організаційного комітету обговорили орієнтовний план культурно-масових заходів, які відбудуться у місті з нагоди державного свята.  Серед основних: урочисті збори за участю військовослужбовців військових частин 3033 та 3042 Національної гвардії України,  представників правоохоронних та контролюючих органів, міського об'єднаного військового комісаріату, містоутворюючих підприємств, учасників АТО, громадськості,  жителів міста; церемонія нагородження бійців військових частин; фотовиставка у МПК «Сучасник»; військово-патріотичні змагання «Сокіл». Всі заплановані заходи будуть затверджені відповідним розпорядженням міського голови.
    10.03.2016 під головуванням виконувача обов'язків міського голови секретаря ради О.Гордевича відбулася нарада з питання контролю за станом об'єктів незавершеного будівництва житлового призначення. Головний інженер УКБ ВП “Запорізька АЕС” О.Ілієв доповів про стан об’єктів незавершеного житлового будівництва, які знаходяться на балансі атомної електростанції. Це  будинок по вул.Курчатова, 91-2, будинок з монолітного залізобетону №155, будинок №195 по вул.Молодіжній, а також про перспективи будівництва багатоповерхових житлових будинків №196 по вул.Скіфській та №197 по вул. Козацькій, а також малосімейного гуртожитку на 144 квартири. На сьогоднішній день через відсутність фінансування будівництво незавершених об'єктів призупинено. Продовжується робота з керівництвом ДП “НАЕК “Енергоатом” щодо сприяння фінансуванню будівництва об'єктів відповідно до Постанов КМУ від 28.12.1994 №881 “Про введення в дію енергоблока №6 Запорізької АЕС та прийняття в експлуатацію атомної електростанції у цілому” та від 13.03.2002 №282 “Про забезпечення завершення будівництва та прийняття в експлуатацію Запорізької АЕС у цілому”. 
    За підсумками засідання прийнято рішення підготувати листи до ДП “НАЕК” Енергоатом” з пропозицією передати будинок №195 по вул.Молодіжній з балансу “ВП “Запорізька АЕС” до комунальної власності міста для завершення будівництва із залученням інвесторів, а також із пропозицією розглянути можливість передачі на баланс міста вільних земельних ділянок під житлову забудову.

Гуманітарна політика
  
     
10.03.2016, у рамках свята “Шевченківські дні”, з метою патріотичного виховання дітей та молоді засобами українського поетичного слова Науково-методичними центром управління освіти проведено міський конкурс поетичних читань «Сторінками Кобзаря». Свою красномовність, артистичність, знання творів Тараса Шевченка продемонстрували 22 учні ЗНЗ міста. 
За підсумками конкурсу переможцями визнано: серед 5-8 класів - В.Собковську (ЕНВК №1, вчитель - І.Ліпецька); серед 9-11 класів — Г.Касай (ЕБЛ, вчитель — О.Бабаніна). Всі конкурсанти відзначені дипломами учасника міського конкурсу поетичних читань «Сторінками Кобзаря».