Новини‎ > ‎

Події 10-12.10.2015

опубліковано 12 жовт. 2015 р., 05:50 Відділ інформації   [ оновлено 27 жовт. 2015 р., 23:01 ]
Спортивне життя
      10.10.2015 у МПК “Сучасник” відбувся відкритий фестиваль “АТОМІХХ”. Змагання проходили в трьох дисциплінах: руський жим, армліфтинг та армрестлинг. Почесними гостями турніру стали чемпіон миру та Європи з  армлестлингу А.Пушкарь та один з найсильніших чоловіків миру з пауерліфтингу Є.Яримбаш. Учасників фестивалю привітав перший заступник міського голови І.Самойдюк. Загалом, у заході взяли участь біля 60 спортсменів із міст Запорізької області. Головний кубок змагань виборов В.Чайка (м.Пологи). Також, всі переможці у своїх номінаціях та вагових категоріях були нагороджені медалями та пам'ятними подарунками.

Діяльність громадських організацій
    11.10.2015 за ініціативи клубу любителів бігу “Скіф” в місті відбувся XXXII Енергодарський марафон, присвячений 72-річниці визволення Кам'янсько-Дніпровського району від німецько-фашистських загарбників. Понад 150 учасників віком від 2 до 89 років змагалися на дистанціях 42 км, 21 км, 7 км. Наймолодші учасники пробігли "Кілометр здоров'я" та отримали на фініші солодкі призи.
    Учасників заходу привітав виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод. Він вручив пам'ятний подарунок найстарішій учасниці Енергодарського марафону - 89-річній В.Кокіной, відзначивши важливість єдності поколінь енергодарців у наслідуванні здорового способу життя. Слід відзначити, що найстарішому учаснику серед чоловіків — А.Увольнікову 77-років, а наймолодшому -  виповнилося лише 2 роки та 3 місяця. До привітань приєдналися депутати міської ради С.Дятко та С.Сідаш, а також голова профспілкового комітету ВП "Запорізька АЕС" М.Захаров. 
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування   
  12.10.2015 керуючий справами виконавчого комітету В.Біряк провів апаратну нараду з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у ході якої підбито підсумки минулого тижня та обговорено плани на наступний. Основна увага була приділена відзначенню у місті Дня Захисника України.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 37 звернень, з них 2 — колективних, 1 — із Запорізької обласної адміністрації. Основна тематика звернень стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг, житлових питань та інше.
    КП “Підприємство комунальної власності”, КП “Ритуал”, КП “Центр дозвілля “Промінь”, “БТІ”, КП “Енергодарська молочна кухня” здійснюють свою роботу у плановому режимі.

Ювілейні дати
    12.10.2015 керуючий справами виконавчого комітету В.Біряк привітав із 90-річним ювілеєм жительку міста Гацько Ганну Михайлівну.
Ювіляр родом з Оренбурзької області. Під час війни перебувала у дитячому будинку.  У 1945 році переїхала до Запоріжжя, де взяла участь у відновленні міста після воєнних років. Працювала маляром-штукатуром. У 1985 році пішла на пенсію та продовжувала працювати.
    Володимир Васильович подякував жінці за життєвий досвід, трудові здобутки, мужність та стійкість, вручив подарунок та квіти від виконавчого комітету.
    До привітань приєдналася голова ради Енергодарської міської організації ветеранів Н.Іванісова.
   
Заходи до Дня захисника України
    12.10.2015, напередодні відзначення Дня захисника України, виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод відвідав загін 4-го патрульного батальйону військової частини 3033.
    Сергій Федорович привітав бійців із святом, подякував за надійний захист міста та оборону цілісності української держави. До привітань приєдналися небайдужі підприємці директор ТОВ “Велич” О.Лаврентьєв, директор ТМ “Славутич” Н.Каревська та голова громадської організації “Віра та милосердя” І.Борисенко. Гості передали бійцям солодкі подарунки.
 
Молодіжна політика
    09-12.10.2015 на території Іванівського лісництва проходила обласна відкрита скаутська експедиція-практикум "Сім Бродів-2015", метою якої є поширення скаутського руху в Запорізькій області на засадах патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій та національних цінностей українського народу, виховання здорового способу життя.
    Скаутська експедиція-практикум «Сім бродів-2015» є складовою частиною системи патріотично-виховної і краєзнавчої роботи з учнівською молоддю Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту.
    В заході взяли участь патрулі скаутів з м.Енергодар, м.Запоріжжя, Чернігівського та Новомиколаївського районів Запорізької області. Програма експедиції-практикуму складалась з двох частин: навчально-виховної та ігрової. Для дітей було проведено цілу низку екскурсій, активітетів та різноманітних ігор. Юні скаути за рахунок коштів місцевого бюджету побували на екскурсії у Камянсько-Дніпровському районному історико-археологічному музеї.
    Зокрема, учасники заходу, напередодні  відзначення Дня захисника України, взяли участь у покладанні квітів до меморіальної стели на честь воїнів 59-ї гвардійської Краматорської  стрілецької дивізії, загиблих під час Другої світової війни, а також відвідали історико-краєзнавчий музей на базі ЕБГ “Гармонія”, де керівник пошукового загону «Нікопольський плацдарм» Т.Марченко провів екскурсію по музею та розповів про експонати представлені в ньому. Почесними гостями цього заходу стали виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод та члени Ради Енергодарської міської організації ветеранів.
    Практикум завершився урочистим шикуванням та нагородженням учасників та переможців ігрової програми «Сім бродів – 2015».