Новини‎ > ‎

Події 09.12.2015

опубліковано 9 груд. 2015 р., 06:03 Відділ інформації   [ оновлено 9 груд. 2015 р., 06:03 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    09.12.2015 під головуванням міського голови П.Музики за участю 18 депутатів відбулося третє позачергове засідання Енергодарської міської ради сьомого скликання.
    Депутати обрали лічильну комісію, до складу якої увійшли Н.Лабяк, А.Карбасов, О.Борисенко. До порядку денного було внесено 4 питання. Відповідно до прийнятого на попередній сесії Регламенту Енергодарської міської ради голосування з усіх питань проходило поіменно.
    Депутатами затверджено зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства міста Енергодара на 2013-2015 роки, Програми з відшкодування різниці між затвердженими тарифами та фактичними економічно обґрунтованими витратами на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг КП «Підприємство комунальної власності», міської комплексної Програми забезпечення правопорядку, оборони міста та організації мобілізаційної роботи в м.Енергодарі на 2015 рік.

    У ході обговорення питання щодо внесення змін до рішення міської ради від 14.01.2015 №6 «Про бюджет міста на 2015 рік» депутат від партії “УКРОП” А.Дубков запропонував переглянути деякі пункти перерозподілу бюджетних коштів, що стосувалися придбання новорічних прикрас для святкового оформлення вулиць міста, а також придбання меблів, обладнання, інвентарю, спецодягу, оргтехніки, побутової техніки, програмного забезпечення та ін. для комунальних підприємств міста. Міський голова підкреслив важливість формування привабливого зовнішнього вигляду міста Енергодара та створення святкового настрою для дітей та жителів міста у дні святкування новорічних та різдвяних свят. Після обговорення депутати дійшли згоди перенести питання щодо виділення коштів на придбання техніки та обладнання для комунальних закладів на наступний рік. Окрім того, у ході сесії було обговорено необхідність збільшення у наступному році розміру депутатського фонду для забезпечення потреб та вирішення проблем жителів міста, а також передбачення коштів для придбання тепловізорів та приладів нічного бачення для енергодарців, які несуть службу у зоні АТО.
    По завершенню сесії міський голова П.Музика провів зустріч зі ЗМІ, у ході якої прокоментував питання, прийняті на сесії. Павло Олексійович нагадав, що частина депутатів міської ради від політичних партій “Нова політика”, ВО “Батьківщина”, “Сильна Україна”, “Блок Петра Порошенка “Солідарність” продовжують ігнорувати засідання сесії. Найближчим часом депутатам необхідно буде сформувати та затвердити проект бюджету міста на 2016 рік.

Гуманітарна політика
   
09.12.2015, з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху 
у спортивному залі ЕЗОШ №7 відбувся ІІ (міський) тур Все­українського спортивно-­масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя». Захід був організований Науково-методичним центром управління освіти та Енергодарським центром туризму краєзнавства та спорту.
    Спортивне свято розпочалося урочистим звучанням Гімну України. Учасників
привітала начальник управління освіти Т.Плахотна, яка побажала юним спортсменам незабутніх вражень, успіхів та перемог.
    
У змаганнях взяли участь 7 команд загальноосвітніх закладів міста - переможці шкільних етапів. Програма спортивно-­масового заходу складалася із  цікавих конкурсів: конкурсу малюнків, комбінованої естафети та рухливої гри «П’ятнашки». Школярі демонстрували свої вміння, спритність, вправність, силу та велике бажання перемогти.   
    У запеклій та напруженій боротьбі у загальному заліку першу сходинку п’єдесталу посіла команда Енергодарського багатопрофільного ліцею, друге місце – ЕЗОШ  №7, третє - ЕНВК №5.
Переможці конкурсу представлятимуть Енергодар на зональному етапі.  
    
Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами управління освіти Енергодарської міської ради та солодкими подарунками.