Новини‎ > ‎

Події 09.07.2015

опубліковано 9 лип. 2015 р., 06:51 Відділ інформації   [ оновлено 28 лип. 2015 р., 22:18 ]

Соціальне партнерство

    09.07.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану соціального партнерства. Члени робочої групи обговорили проектні матеріали Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року.
Консультант з питань стратегічного планування Л.Оленковська ознайомила
зі SWOT- аналізом по пріоритетних напрямках Соціального партнерства, обговорення якого видалося досить активним та продуктивним, проаналізувала сильні та слабкі його сторони, можливості розвитку та загрози. Лариса Павлівна також представила увазі присутніх карту проблем міста в порівняні з 2012 роком. Члени групи розглянули питання особливостей пошуку фінансування проектів у 2016-2018 роках, з яким виступила заступник начальника управління економіки І.Концур, внесли ряд зауважень та пропозицій. По закінченню засідання Л.Оленковська надала консультації за проектними пропозиціями.

  
 
09.07.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку міста Енергодара до 2020 року за напрямком “Конкурентоспроможна та інноваційна економіка”. Члени групи розгянули пропозиції до стратегічних цілей та завдань. За підсумками засідання прийнято рішення доопрацювати до наступного засідання завдання, які будуть покладено в основу даного стратегічного напрямку.