Новини‎ > ‎

Події 09.06.2015

опубліковано 9 черв. 2015 р., 06:11 Відділ інформації   [ оновлено 9 черв. 2015 р., 06:13 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    09.06.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода за участю 37 депутатів, представників правоохоронних органів, громадських формувань, волонтерів, ЗМІ продовжила свою роботу чергова 34 сесія Енергодарської міської ради шостого скликання.
    На початку засідання депутати внесли ряд пропозицій щодо включення до порядку денного додаткових питань. Одне з них стосувалося звернення депутатів Енергодарської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності відмови від передачі Енергодарської спеціалізованої медико-санітарної частини з балансу Міністерства охорони здоров'я України до комунальної власності міста. Депутати одноголосно підтримали дане питання.
    У ході засідання обранці народу більшістю голосів погодили зміни до рішення міської ради від 14.01.2015 №6 «Про бюджет міста на 2015 рік».
    Депутати затвердили зміни до ряду міських програм - сприяння розвитку місцевого самоврядування, реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства, розвитку системи освіти міста Енергодара, соціальної допомоги в м.Енергодарі та ін.
    З метою увічнення пам'яті жителів міста, які віддали життя у боротьбі за незалежність України, рішенням міської ради енергодарця - учасника Антитерористичної операції на Сході України Олександра Щурова внесено до Книги пошани міста Енергодара та присвоєно звання “Почесний житель міста Енергодара” (посмертно).
    Рішенням ради затверджено Регламент Центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” Енергодарської міської ради, а також Положення про порядок організації лікувального харчування у відділеннях стаціонару ДЗ “СМСЧ №1”.
    У роботі сесії оголошено перерву. Про дату продовження сесії буде повідомлено додатково.

    09.06.2015 працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування — представники структурних підрозділів з питань освіти, культури, молоді, внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, Енергодарського міського військового комісаріату та громадськості взяли участь в обласній селекторній нараді, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Е.Гугнін. У ході наради заступник голови ОДА та керівники департаментів облдержадміністрації поінформували про хід увічнення пам'яті жителів області, які загинули за свободу та незалежність України. Окрім того, до відома учасників наради було доведено інформацію про основні етапи реалізації на місцевих рівнях Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.