Новини‎ > ‎

Події 09.02.2016

опубліковано 9 лют. 2016 р., 06:21 Відділ інформації   [ оновлено 9 лют. 2016 р., 06:22 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    09.02.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання Ради оборони міста за участю представників правоохоронних органів, силових структур, управління НС та ЦЗН, Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату та ін.. Учасники наради розглянули питання щодо залучення військовослужбовців 4-го патрульного батальйону військової частини №3033 Національної Гвардії України до охорони громадського порядку. Військовослужбовці в\ч несуть службу на блокпосту на в'їзді до міста та здійснюють патрулювання на території Енергодара з 17.00 до 23.00.
    Також члени Ради оборони обговорили питання щодо дотримання  на території міста Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів”, відновлення проекту щодо впровадження відеоспостереження у місті, несення військової служби за контрактом.

     09.02.2016 на базі відділу культури міської ради проведено перше засідання робочої групи з питань відзначення у серпні 2016 року 90-ї річниці від дня народження Р.Хеноха. Участь у нараді взяли працівники МПК “Сучасник”, Науково-методичного центру управління освіти, Енергодарського інституту державного та муніципального управління “Класичний приватний університет” ім.Р.Хеноха, члени організації ветеранів-будівельників міста. За підсумками засідання прийнято рішення опрацювати та надати до відділу культури пропозиції щодо відзначення пам'ятної дати, які будуть винесені на розгляд організаційного комітету та затверджені відповідним розпорядженням міського голови.

Діяльність депутата Запорізької обласної ради
    09.02.2016 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради депутат Запорізької обласної ради О.Сагайдачний провів особистий прийом громадян. Під час прийому надійшло 4 звернення з питань, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, соціального захисту, виділення приміщення Благодійному фонду захисту безпритульних тварин “Надія”. З усіх питань були надані вичерпні відповіді, деякі були поставлені на особистий контроль депутата для подальшого вирішення.