Новини‎ > ‎

Події 07-09.02.2014

опубліковано 9 лют. 2015 р., 21:44 Відділ інформації   [ оновлено 11 лют. 2015 р., 01:43 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    09.02.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика провів апаратну нараду, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний.

    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 12 звернень, основна проблематика яких стосувалася вирішення житлових питань (4) та якості надання житлово-комунальних послуг (4).

Зустріч зі ЗМІ


09.02.2015 відбулася прес-конференція виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики за участю заступників міського голови С.Холода та П.Богдана, а також начальника управління комунальної власності, депутата міської ради О.Гордевича. Переважна більшість запитань, які надійшли від ЗМІ на адресу міської влади стосувалися забезпечення належного рівня безпеки та охорони правопорядку у місті на випадок надзвичайних ситуацій, наявності, місцезнаходжень та стану бомбосховищ, роботи, яка проводиться у місті щодо виявлення та профілактики антидержавних настроїв, моніторингу суспільно-політичної ситуації у місті.

    У ході зустрічі журналісти озвучили ряд актуальних питань, які стосувалися ходу розслідування фінансової діяльності КП “Підприємство комунальної власності” та управління комунальної власності міської ради, законності проведення конкурсних торгів на організацію поставника продуктів у заклади освіти, кадрових змін керівництва комунальних закладів міста, фінансування спеціалізованої медико-санітарної частини, реалізації Програми матеріальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, якості роботи комунальних служб міста та ін. На всі запитання посадовці надали вичерпні відповіді.

Гуманітарна політика

    07.02.2015 в актовій залі ЕЗОШ №7 відбулася зустріч випускників ЗНЗ міста, батьків, педагогів з питань вступної кампанії 2015 року, організована управлінням освіти міської ради за ініціативи Запорізького національного університету,
    Майбутніх абітурієнтів привітала начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Ю.Паскевська. Заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ С.Іваненко розповів про терміни проведення вступної кампанії, зокрема подачі документів, порядок розрахунку прохідного балу.
    Начальник відділу шкіл та позашкільних закладів управління освіти В.Довбня звернула увагу на мережу пунктів тестування у 2015 році, перелік сесій, які відбудуться в Енергодарі, необхідність реєстрації для участі у ЗНО всіх випускників поточного року. Про  особливості ЗНО-2015 року розповіла методист Науково-методичного центру управління освіти І.Самойлова.