Новини‎ > ‎

Події 08.12.2015

опубліковано 8 груд. 2015 р., 06:40 Відділ інформації   [ оновлено 8 груд. 2015 р., 06:40 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    08.12.2015 міський голова П.Музика та секретар ради О.Гордевич провели нараду з питання щодо вирішення проблеми безпритульних тварин у місті. У заході взяли участь волонтери Благодійного фонду захисту тварин “Надія”, представники правоохоронних органів, КП “Підприємство комунальної власності”, відділу охорони здоров'я міської ради, ветеринарної та санітарно-епідеміологічної служб.
    Учасники зустрічі обговорили резонансні випадки отруєння тварин, що відбулися у місті. Протягом вихідних днів до волонтерів та міського відділу поліції надходили звернення від жителів міста про виявлення трупів отруєних тварин на вулицях. За інформацією волонтерів, зафіксовано 15 жорстоких випадків отруєння собак, серед яких - 4 домашніх. Отруєних тварин знаходили у подвір'ях житлових будинків, на дитячих майданчиках, біля магазинів, що є небезпечним не лише для тварин, а й для людей.
    Представник Енергодарського відділу поліції А.Кібальніков повідомив, що ст.89 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за жорстоке поводження з тваринами або вчинення дій, що призвели до їх мучення, каліцтва чи загибелі. Правоохоронець закликав жителів міста не залишатися осторонь від проблеми та оперативно повідомляти про випадки знущання над тваринами.
    Учасники зустрічі обговорили заходи, які вживаються у місті щодо зменшення чисельності безпритульних собак, питання створення у місті тимчасового притулку для тварин та його утримання, можливість організації волонтерських рейдів для відстеження ситуації та профілактики отруєнь.
    Начальник відділу охорони здоров'я М.Климчук-Новачкевич повідомила, що проводиться робота над розробкою комплексної міської програми, яка передбачатиме заходи зі зменшення популяції безпритульних тварин, їх вакцинації та стерилізації, вирішення питання їх лікування та утримання.
    Павло Олексійович запевнив, що міська влада та комунальні служби не мають причетності до масових отруєнь тварин. Міський голова зауважив на необхідності вирішення проблеми гуманними засобами із додержанням діючого законодавства, проведення широкої інформаційно-роз'яснювальної роботи серед жителів міста стосовно заходів, які проводяться.

   
  08.12.2015 відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят. Члени організаційного комітету затвердили план заходів, які відбудуться у місті. Серед основних:  свято відкриття новорічної ялинки 19.12.2015; театралізовані новорічні вистави для учнів та вихованців загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів; святкові заходи для дітей та молоді з функціональними обмеженнями; відвідування за місцем проживання дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями, прикутих до ліжка; відвідування та привітання зі святами вихованців дитячого будинку “Надія” (м.Запоріжжя); підготовка новорічних листів, оберегів та малюнків-привітань від учнів ЗНЗ міста військовослужбовцям, які несуть службу у зоні АТО.

Спортивне життя

   08.12.2015 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбулася прес-конференція з вихованцями Енергодарської дитячої юнацько-спортивної школи з боксу ім.В.Р.Манзулі А.Пригодою, О.Денисенком, А.Магуріним, М.Дутченком, а також їх тренерами О.Марієнком, В.Ненашевим та С.Василенком. За результатами змагань, які пройшли 19-29.11.2015 у м.Колобжег (Польща) Артур Пригода став срібним призером Чемпіонату Європи з боксу серед молоді 1997-1998 р.н.. Артур є 9-кратним чемпіоном України та 3-кратним чемпіоном Європи з боксу, входить до складу молодіжної збірної країни.
    О.Денисенко виборов золоту медаль Чемпіонату України з боксу серед юнаків 2002-2003 р.н., який проходив у м.Вінниця 24-29.11.2015. Срібними призерами чемпіонату стали А.Магурін та М.Дутченко.
    З перемогою спортсменів привітав міський голова П.Музика. Він вручив боксерам та тренерам Листи подяки міського голови та пам'ятні подарунки від виконавчого комітету Енергодарської міської ради, подякував за самовіддану працю та гідний результат, побажав нових спортивних досягнень та успіхів у змаганнях.