Новини‎ > ‎

Події 08.07.2015

опубліковано 8 лип. 2015 р., 06:28 Відділ інформації   [ оновлено 4 квіт. 2017 р., 00:50 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    08.07.2015 під головуванням першого заступника міського голови І.Самойдюка відбулося засідання робочої фокус-групи з розробки Стратегічного плану розвитку міста Енергодара до 2020 року за напрямком “Комфортне для проживання місто”. Учасники засідання обговорили актуальність та пріоритетність проектів даного напрямку, що стосуються благоустрою міста, зниження побутового травматизму, реформування комунального господарства, забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення умов та ін. Для оптимізації роботи було вирішено узагальнити та опрацювати всі пропозиції, які надійшли від членів робочої групи. Найбільш значущі проекти, було вирішено перенести до нового стратегічного плану з            відповідними коригуваннями.

    08.07.2015 спеціалістами служби у справах дітей та Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради спільно з кримінальною міліцією у справах дітей проведено профілактичний рейд по громадських місцях (міський пляж, міський парк культури та відпочинку, вул.Набережна) на предмет дотримання неповнолітніми норм закону щодо паління та вживання спиртних напоїв.

    Цього ж дня спеціалісти служби у справах дітей відвідали 7 сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків щодо зайнятості дітей під час літніх канікул.

  

     08.07.2015 у виконавчому комітеті міської ради за участю начальника управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Н.Власової, спеціалістів даного управління І.Єгорової та Ю.Ваніякіної відбулася зустріч з керівництвом міста та директорами спортивних закладів Енергодара у ході якої обговорено реалізацію молодіжної політики, розвиток фізичної культури та спорту у місті.

    За час перебування у місті гості відвідали спортивні об'єкти ВП “Запорізька АЕС”: спортивно-оздоровчий комплекс, плавальний басейн, водно-спортивну базу та дитячо-юнацьку спортивну школу з боксу імені В.Манзулі, міську федерацію Кіокушин-кан карате-до. Представниками області відзначено високий рівень організації та матеріально-технічної бази вищевказаних закладів.

                                                                            Соціальна політика

    З 29.06.2015 до 06.07.2015 Енергодарським міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за участю 32 дітей та молоді з функціональними обмеженнями за кошти місцевого бюджету проведено заходи з відпочинку та оздоровлення на базі пансіонату «Прибій» м. Генічеськ.

    «У природы нет плохой погоды», з таким девізом учасники заходу провели майже всі сім днів. Вони мали можливість поспілкуватися, пограти у різноманітні ігри, поспівати, потанцювати, взяти участь у вікторинах та інформаційно-просвітницьких бесідах.