Новини‎ > ‎

Події 08.04.2016

опубліковано 8 квіт. 2016 р., 04:51 Відділ інформації   [ оновлено 11 квіт. 2016 р., 05:40 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
         08.04.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулася робоча нарада з питання виконання ремонтних робіт житлових будинків у 2016 році за рахунок бюджетних коштів. Участь у нараді взяли секретар ради О.Гордевич, представники управління комунальної власності, керівники комунальних підприємств, що займаються обслуговуванням житлового фонду, представники підрядних організацій. 
         Під час наради обговорено стан виконання запланованих на поточний рік заходів з ремонту покрівель, міжпанельних швів та під'їздів будинків житлового фонду. Як зазначив Олег Іванович, з 2015 року на поточний перенесено ремонт 23 покрівель. На початок квітня ремонтні роботи не розпочаті. Виконувач обов'язків генерального директора КП “Підприємство комунальної власності” А.Волкова пояснила, що сьогодні вже готові проектно-конструкторська документація та кошториси ремонту частини будинків, визначені підрядні організації. Вже наступного тижня, після отримання позитивної експертизи та декларацій на початок робіт, передачі документів до управління комунальної власності для отримання фінансування планується розпочати ремонтні роботи 9 покрівель. 
  
        Павло Олексійович закликав підрядників до відповідального ставлення до якості виконання робіт, наголосив на необхідності консолідації дій всіх структур, задіяних в обслуговуванні та ремонті житлового фонду, аби спільними зусиллями виявити та усунути виявлені недоліки та виконати до завершення поточного року максимальну кількість запланованих робіт. Міський голова доручив керівництву КП “ПКВ” у понеділок, 11.04.2016, надати графіки проведення ремонтів покрівель, міжпанельних швів та під'їздів, а управлінню комунальної власності - розробити рейтинг будинків, з приводу яких надходить найбільша кількість скарг. Проектні документи ремонтів цих будинків будуть направлені на експертизу у першу чергу. 


 
     
08.04.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося чергове засідання робочої групи з опрацювання питання щодо будівництва багатоповерхового житлового будинку у м.Енергодарі фірмою-забудовником ТОВ “Ф.Л.Франко” на земельній ділянці по вул.Молодіжній, 16-д на пайових засадах.
  
        У ході обговорень члени робочої групи дійшли згоди щодо орієнтовної кількості поверхів, під'їздів та квартир у будинку. У проекті нового будинку планується передбачити 2 під'їзда на 108 квартир вільного планування. У кожному з під'їздів буде обладнано по два ліфти. Конструкцію майбутнього будинку планується виконати з силікатної цегли. Як запевнили представники фірми-забудовника, будинок буде теплим, адже у проекті передбачено одразу засклити вікна, лоджії та балкони енергозберігаючими склопакетами. Що стосується строків будівництва, забудовник визначив орієнтовний термін  - 1 рік. 
         Наступне засідання робочої групи планується провести 28.04.2016. До цього терміну структурним підрозділам міської ради доручено розпочати роботу з розробки проекту програми інвестування забудови та проекту договору пайової участі. За умовами договору у проекті забудови планується передбачити можливість виділення службового житла для працівників бюджетних установ. Окрім того, управлінням комунальної власності на наступне засідання будуть надані технічні вимоги для підключення майбутнього будинку до інженерних мереж. 
    

Гуманітарна політика
        08.04.2016 Науково-методичним центром управління освіти спільно з 13-ДПРЧ на базі ЕЗОШ №2 проведено міський етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних, присвячений 30-річчю катастрофи на Чорнобильській АЕС. Участь у змаганнях взяли команди ЕЗОШ №2, ЕЗОШ №7  та ЕНВК “ЗНЗ-МНВК”. Зі словами привітання до учасників звернулися начальник управління освіти Т.Плахотна, заступник начальника 13-ДПРЧ П.Пилінський, директор НМЦ С.Букреєва.  
  
   За підсумками змагань перше місце посіла команда ЕЗОШ №2, яка буде представляти місто на зональному етапі фестивалю. Всі учасники відзначені почесними грамотами та призами.
У всіх навчальних закладах міста створено належні умови для формування  в учнів навичок надання першої медичної допомоги, орієнтування у різних життєвих та надзвичайних ситуаціях.