Новини‎ > ‎

Події 08.04.2015

опубліковано 8 квіт. 2015 р., 06:05 Відділ інформації   [ оновлено 4 груд. 2015 р., 01:39 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    08.04.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови І.Самойдюка відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення у місті 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річчя завершення Другої світової війни. Члени оргкомітету обговорили ряд заходів, запланованих з нагоди пам'ятної дати. Серед основних: покладання квітів до пам'ятної стели — місця поховання загиблих воїнів; проведення урочистого заходу у міському парку культури та відпочинку; відвідування та привітання ветеранів та учасників бойових дій за місцем проживання, надання їм необхідної матеріальної та іншої допомоги; проведення у навчальних закладах тематичних зустрічей, лекцій, конкурсів науково-дослідних робіт, присвячених 70-й річниці Перемоги, ролі українського народу у Другій світовій війні та ін.

    Найближчим часом план міських заходів буде затверджено розпорядженням міського голови.

Заходи до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річчя завершення Другої світової війни

    У рамках підготовки до відзначення у місті 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річчя завершення Другої світової війни 08.04.2015 у дитячій бібліотеці МПК “Сучасник” за сприяння відділу культури міської ради творчою спілкою “Майстер та Майстриня” проведено майстер-клас для вчителів та вихователів загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти з виготовлення нового символу Перемоги - червоного маку.

    Присутнім було детально роз'яснено символічне значення квітки. Нова концепція відзначення пам'ятної дати передбачає відмову від радянських традицій святкування Дня Перемоги, утримання від використання “георгіївських стрічок” та будь-якої партійної символіки, окрім державної. Квітка червоного маку символізує пролиту кров загиблих у роки війни, вшанування та пам'ять про них.

    Протягом квітня-травня на уроках праці для учнів та вихованців навчальних закладів міста будуть проведені заняття з виготовлення нового символу перемоги. Квіткою маку жителі міста прикрасять одяг під час відзначення річниці Перемоги 8 та 9 травня.

Соціальна політика
07.04.2015 у Енергодарському міському Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницький захід до Всесвітнього дня здоров'я. Клієнтам центру надані корисні поради щодо охорони здоров'я та профілактики хвороб. Присутні разом із волонтерами взяли участь у оздоровчій зарядці у рамках акції “Руханка”.