Новини‎ > ‎

Події 08.02.2016

опубліковано 8 лют. 2016 р., 05:45 Відділ інформації   [ оновлено 8 лют. 2016 р., 21:40 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    08.02.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулася апаратна нарада, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. Павло Олексійович поінформував про пріоритетні напрямки роботи міської влади, доповів про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 36 звернень, з них: 8 — з урядової “гарячої лінії”, 3 — колективні, 1 — електронною поштою. Основна проблематика звернень, що надходили, стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг (20), вирішення житлових питань (14), соціального захисту (3), транспортних перевезень (3).
    Всі комунальні підприємства міста працюють у штатному режимі.

   
08.02.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання наглядової ради м.Енергодара з питань розподілу і отримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій. Під час засідання розглянуто 7 звернень від громадян щодо виділення житлових приміщень у гуртожитках, а також 3 клопотання від КП “Підприємство комунальної власності” щодо виділення ліжко-місць у гуртожитках працівникам підприємства для постійного проживання.