Новини‎ > ‎

Події 07.10.2015

опубліковано 7 жовт. 2015 р., 05:48 Відділ інформації   [ оновлено 27 жовт. 2015 р., 23:02 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    07.10.2015 під головуванням керуючого справами виконавчого комітету В.Біряка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії обговорили питання, що стосувалися влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування до дитячого будинку сімейного типу, збереження житла за дитиною, зміни прізвища дитини, встановлення часу зустрічі з дитиною, результатів проведення у місті Всеукраїнської акції “Урок”, взяття (зняття) під соціальний супровід сім'ї, в яких порушуються права дитини, затвердження індивідуальних планів, відчуження та придбання житла, призначення помічника недієздатній особі.
    07.10.2015 у Науково-методичному центрі управління освіти Енергодарської міської ради відбулася зустріч волонтерів громадської організації «Об’єднання учасників АТО і волонтерів» з представниками учнівського самоврядування навчальних закладів міста, які передали для солдатів в АТО державні прапори, пошиті волонтерами «Енергодарьські павучки», а також ліки, малюнки, листи та вітальні листівки, маскувальну сітку, обереги до Дня захисника України в рамках обласних акцій «Подаруй прапор українському солдату», «Ліки замість квітів», «Допоможемо Українській армії».
Учні розповіли волонтерам, яку вони надають допомогу  нашим воїнам, в яких акціях  беруть участь. Волонтери А.Перепілка, В.Бучнєв, К.Стаценко та учасник бойових дій в зоні АТО В.Погуляй розповіли дітям, яке велике значення має для бійців АТО підтримка учнів. Гості подякували всім учасникам зустрічі та запросили школярів до участі у міських заходах до Дня захисника України.
    До акцій залучились і працівники Енергодарського Науково-методичного центру, передавши прапор України та ліки бійцям АТО.