Новини‎ > ‎

Події 07.08.2015

опубліковано 7 серп. 2015 р., 05:18 Відділ інформації   [ оновлено 13 вер. 2015 р., 23:24 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
   
07.08.2015 під головуванням першого заступника міського голови І.Самойдюка відбулося чергове засідання експертно-консультативної ради з питань діяльності КП “Підприємство комунальної власності”.
    У ході засідання члени ради заслухали звіт виконувача обов'язків генерального директора КП "Підприємство комунальної власності" П.Піщака про роботу підприємства за І півріччя 2015 року, детально розглянули та проаналізували узагальнену інформацію про стан фінансово-господарської діяльності КП "ПКВ", обговорили проблемні питання, які існують у житлово-комунальній сфері міста, а також впровадження у місті енергоефективних технологій.


Підприємництво та бізнес
    07.08.2015 в Енергодарі пройшов круглий стіл для підприємців та товаровиробників у рамках обласного проекту “Купуй запорізьке — обирай своє”.
    Учасників заходу привітав виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод. Представники проекту — директор ТОВ “Урожай” О.Пучков  та голова Регіональної ради підприємців І.Лех розповіли присутнім про особливості та цілі проекту. Його мета – привернути увагу споживачів до товарів, які виробляються на території області та не поступаються якістю аналогам з інших регіонів, підвищення рівня продажу продукції місцевого виробника.
    На виставці були представлені товари та продукція від місцевого виробника. Участь у заході взяли понад 30 представників бізнесу та товаровиробників міста та області, які мали змогу поспілкуватися та обмінятися корисним досвідом.
    Сергій Федорович висловив сподівання, що впровадження такого проекту та залучення до нього якомога більшої кількості виробників сприятиме розширенню внутрішнього та зовнішнього ринків збуту товарів місцевого виробництва, стабілізації ці
н на місцевому ринку, створенню додаткових робочих місць, збільшенню обсягів виробництва.

Заходи до Дня будівельника

    07.08.2015 у КДЦ “ВП “Запорізька АЕС” відбувся урочистий захід до Дня будівельника для працівників управління капітального будівництва ВП “ЗАЕС”. Будівельників із професійним святом привітали перший заступник міського голови І.Самойдюк, заступник генерального директора ВП “Запорізька АЕС” О.Кривцов, керівництво профспілкового комітету станції та управління капітального будівництва. За високі досягнення у праці Листом подяки міського голови Іван Гнатович нагородив бетоняра управління будівництва С.Бондаренка.

Цього ж дня у ресторані “Скіф” відбувся вечір відпочинку для перших будівельників міста. Перший заступник міського голови І.Самойдюк привітав ветеранів будівельної галузі зі святом, подякував за значний внесок у розбудову міста та містоутворюючих підприємств — Запорізької АЕС та Запорізької ТЕС, побажав благополуччя та довгих років життя.