Новини‎ > ‎

Події 07.05.2015

опубліковано 7 трав. 2015 р., 06:23 Відділ інформації   [ оновлено 8 трав. 2015 р., 01:42 ]

Заходи до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

    07.05.2015 у Парку Перемоги відбулася театралізована концертна програма для ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом та роковин завершення війни.

    З вітальним словом до ветеранів звернулися заступник міського голови І.Самойдюк, голова Ради Енергодарської міської організації ветеранів Н.Іванісова, представники адміністрації та профспілкового комітету ВП “Запорізька АЕС”, військової частини 3042. Зі спогадами про тяжкі роки війни та привітаннями до побратимів звернувся ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій, молодший лейтенант 2-го Українського фронту, 128 гвардійської горно-стрілкової дивізії Р.Єрош.

    У супроводі почесних гостей ветерани пройшли парком, переглянувши виставку військової техніки та поклали квіти до пам'ятного знаку.

    На сценічному майданчику пройшла концертна програма за участю творчих колективів КДЦ ВП “Запорізька АЕС”, духового оркестру, вихованців навчальних закладів.

    Урочистості завершилися світломузичною програмою та солдатським привалом, де ветеранів пригощали стравами польової кухні.                                                                          Соціальна політика
   
07.05.2015 залученим спеціалістом ОЛеванець у ЕМ ЦСССДМ проведено Єдиний день інформування клієнтів КП «Центр психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» та волонтерів центру з теми "Український народ у Другій світовій війні" з використанням наданих матеріалів.
    Також був проведений майстер-клас з виготовлення червоних маків.

    Загалом, у заходів взяли участь 32 особи.