Новини‎ > ‎

Події 07.04.2016

опубліковано 7 квіт. 2016 р., 06:10 Відділ інформації   [ оновлено 8 квіт. 2016 р., 05:14 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
     07.04.2016 начальником відділу охорони здоров’я міської ради М.Климчук-Новачкевич проведено перевірку діяльності кабінету фізіотерапевтичного відділу, який функціонує  при ДЗ “СМСЧ №1”. Колектив, який складає 22 особи, очолює лікар Т.Ахметова. Відділенням надаються послуги електролікування (електрофорез, УВЧ-терапія, мікрохвильова терапія, магнітотерапія), світлолікування (тубус-кварц, ультрафіолетове опромінення), лікування ультразвуком та водотеплолікування. Протягом одного робочого дня спеціалісти відділення приймають до 250 пацієнтів. Найбільше навантаження припадає на апаратну фізіотерапію. Через значну зношеність ванн кількість процедур обмежена. 
         Приміщення відділення потребують ремонту, особливо у приміщенні дитячої поліклініки та водолікарні. Через незадовільний стан покрівлі у приміщенні водолікарні наявне протікання води на стелі та стінах. За кошти благодійників проведено косметичний ремонт покрівлі, який потребує доопрацювання. 
Обладнання фізіотерапевтичного відділення також потребує заміни, адже матеріальна база не оновлювалася з моменту введення у роботу відділення (1976 р.).
        На початку поточного року Енергодар став одним з учасників проекту “Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб” німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, представивши проектну заявку “Оновлення матеріально-технічної бази фізіотерапевтичного відділення ДЗ “СМСЧ №1”. Нею передбачено здійснити закупівлю нового обладнання: МІД-ванни для синглентно-кисневої терапії,  ванни для підводного душу-масажу, прилади магнітно-лазерної терапії, прилад лазерної терапії “ЛІКА”, прилади для магнітотерапії, апарат MIТ-C для приготування синглентно-кисневої суміші, прилади для ультразвукової терапії УЗТ-101, апарати “Ампліпульс-5”. Оновлення матеріальної бази фізіотерапевтичного відділення надасть змогу організувати якісні послуги щодо реабілітації внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, а також стане можливим використання усіх видів фізіопроцедур з метою покращення здоров'я жителів міста.
         До проведення ремонтних робіт у приміщенні водолікарні планує долучитися компанія ТОВ ДТЕК, придбавши необхідні матеріали для проведення ремонту у місцях установки нових ванн.
         За результатами проведеної перевірки начальнику ДЗ “СМСЧ №1” Л.Кульпіній доручено оперативно організувати роботу щодо проведення ремонтних робіт на місцях встановлення нових ванн після отримання матеріалів від ДТЕК, а також забезпечити проходження персоналом фізіотерапевтичного відділення необхідного навчання щодо використання нового обладнання.

Соціальна політика
        07.04.2016 спеціалістами Енергодарського міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено вуличну акцію “Здоров'я — найвища цінність”, присвячену Всесвітньому Дню здоров'я. Волонтерами виготовлено та розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали: листівки “Переможіть діабет” (500 прим.) та буклети “Контролюй свій діабет заради майбутнього” (50 прим.). Окрім того, інформаційні матеріали розповсюджені серед пацієнтів ДЗ “СМСЧ №1”. Акцією охоплено понад 500 жителів міста. 
  
         З нагоди Дня здоров'я у ЕМ ЦСССДМ пройшли інформаційно-просвітницькі заходи та спільне засідання клубу спілкування дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Подолання” та клубу взаємопідтримки батьків, які виховують дітей та молодь з функціональними обмеженнями, “Джерела надії”. Клієнтам центру надані корисні поради щодо охорони здоров'я та профілактики хвороби. Участь у заході взяла 21 особа.