Новини‎ > ‎

Події 07-11.01.2016

опубліковано 11 січ. 2016 р., 05:02 Відділ інформації   [ оновлено 13 січ. 2016 р., 21:45 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    11.01.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулася апаратна нарада, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. Павло Олексійович поінформував про пріоритетні напрямки роботи міської влади, доповів про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 20 звернень, з них: 11 — на особистий прийом громадян міським головою; 1 — від Кабінету Міністрів України. Основна проблематика звернень, що надходили, стосувалася вирішення житлових питань, соціального забезпечення, якості надання житлово-комунальних послуг, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку.
    Всі комунальні підприємства міста працюють у штатному режимі.
   
Новорічні та різдвяні свята
    07.01.2016 вихованці Союзу Енергодарської православної молоді привітали з Різдвом Христовим дітей з багатодітних сімей та переселенців із зони АТО, вручили солодкі подарунки, заспівали святкових пісень та колядок, побажали благополуччя у Новому році.

    09.01.2016 вихованці Союзу Енергодарської православної молоді та діти з багатодітних сімей міста відвідали традиційну виставу "Різдвяна архієрейська ялинка" у м.Запоріжжя. Гості свята відчули особливу теплоту різдвяної казки, миру, добра і веселощів.
   
    09.01.2016 настоятель каплиці на честь Святого Луки Кримського протоієрей Г.Гнатюк разом із вихованцями Союзу Енергодарської православної молоді відвідали дитяче відділення ДЗ “СМСЧ” №1.     Гості привітали дітей, їх батьків та медичний персонал з Різдвом Христовим, побажавши всім здоров'я та різдвяної радості та вручили святкові подарунки.

   
Напередодні відзначення Різдвяних свят в центрі міста вперше була виставлена Різдвяна шопка - інсталяція-вертеп із зображенням біблійних персонажів, яку встановила парафія Святого Йосифа Обручника Екзархату Української Греко-Католицької Церкви на чолі з о.Олександром Варницьким та парафіянами. Допомогу в організації вертепу надали представники міської влади та голова громадської організації “Енергодарський молодіжний клуб польської культури імені Генрика Сенкевича” Л.Костушевич. Фігурки біблейських персонажів пожертвувала парафія з Івано-Франківської області.