Новини‎ > ‎

Події 07-09.11.2015

опубліковано 9 лист. 2015 р., 04:28 Відділ інформації   [ оновлено 9 лист. 2015 р., 22:23 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    09.11.2015 виконувач обов'язків міського голови В.Біряк провів апаратну нараду з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у ході якої підбито підсумки минулого тижня та обговорено плани на наступний.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 11 звернень, з них 1 — з обласного контактного центру, 1 — інформаційний запит. Основна тематика звернень стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг, надання матеріальної допомоги, роз'яснення щодо оформлення субсидій, житлових питань.
    До Центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” надійшло 137 звернень,  з них основна частина — до міського відділу управління Державної міграційної служби України у Запорізькій області.
    КП “Підприємство комунальної власності”, КП “Ритуал”, КП “Центр дозвілля “Промінь”, “БТІ”, КП “Енергодарська молочна кухня” здійснюють свою роботу у плановому режимі.

Культурне життя
    07.11.2015 у МПК “Сучасник” пройшла комедійна балетна вистава “Таємний рецепт, або як зварити український борщ” модерн-балету “Терпсихора” (керівник — Л.Садович). Юні артисти представили глядачам хореографічно-театральну постанову на патріотичну тематику. У ході вистави проводився благодійний збір коштів, які передані на закупівлю медичних препаратів для учасників АТО, що проходять лікування.