Новини‎ > ‎

Події 06.05.2016

опубліковано 6 трав. 2016 р., 06:03 Відділ інформації   [ оновлено 10 трав. 2016 р., 06:13 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
06.05.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.
На початку засідання міський голова вручив медаль “За гідність та патріотизм” члену виконкому, голові профспілкового комітету ВП “Запорізька АЕС” М.Захарову за самовіддану та активну діяльність із забезпечення Збройних Сил України та свідому громадську позицію. 
У ході засідання були розглянуті повідомлення, які надійшли до виконавчого комітету від міської організації політичної партії “Союз лівих сил” та міської організації Партії Пенсіонерів України щодо організації 09.05.2016 мирного зібрання та проведення урочистої ходи проспектом Будівельників від МПК “Сучасник” до меморіальної стели з нагоди відзначення Дня Перемоги.
Члени виконавчого комітету заслухали ініціаторів заходу — заступника голови міської організації партії “Союз лівих сил” В.Гаврюшкіна та голови міської організації партії “Спільна дія” Ф.Дербуна. Інформацію щодо запланованих заходів було взято до відома, а організаторів попереджено про відповідальність щодо забезпечення правопорядку, необхідності уникнення надзвичайних ситуацій та провокацій, а також дотримання Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, зокрема, утримання від використання “георгіївських стрічок” та будь-якої символіки, окрім державної.
  Енергодарському відділенню поліції Кам'янсько-Дніпровського ВП ГУНП у Запорізькій області доручено забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку під час проведення зазначених заходів.
Юридичним управлінням міської ради підготовлено та подано адміністративний позов до суду про встановлення обмеження права на мирні зібрання. 
 
    

Заходи з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі 
та 71-ї річниці завершення Другої світової війни
06.05.2016 міський голова П.Музика відвідав загін 4-го патрульного батальйону військової частини 3033 та передав подарунки, придбані у ході благодійної акції “Великодній кошик солдату”. 
До акції активно долучилися працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, комунальних закладів, депутати міської ради. 
Павло Олексійович привітав бійців із травневими святами, подякував за надійний захист міста та оборону цілісності української держави, побажав нових професійних здобутків, благополуччя та мирного неба над головою.  
  
06.05.2016 у КДЦ ВП “Запорізька АЕС” пройшов урочистий захід, присвячений 71-й річниці перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни. 
З привітаннями до ветеранів звернувся міський голова П.Музика, який подякував визволителям за безцінний подвиг, побажав довгих років життя та благополуччя.
Ветеранів привітали генеральний директор ВП “Запорізька АЕС” В.Тищенко, голова профспілкового комітету ВП ЗАЕС М.Захаров, командири військових частин №3033 та №3042 Ю.Железняк та І.Рибак, представники Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату.
Зі словами вітання до присутніх звернувся учасник бойових дій часів Другої світової війни Р.Єрош та голова Ради Енергодарської міської організації ветеранів Н.Іванісова.
Для гостей свята артистами та творчими колективами КДЦ ВП ЗАЕС була підготовлена концертно-розважальна програма. 
  

06.05.2016 міський голова П.Музика відвідав за місцем проживання ветерана Другої світової війни, учасника бойових дій Романа Павловича Єроша. Павло Олексійович привітав ветерана з річницею Перемоги, побажав міцного здоров’я, сімейного благополуччя, та вручив продуктовий набір до свята.
Ветеран поділився спогадами про свій бойовий шлях та життя у важкі післявоєнні роки. 
У травні 1943 року Роман Павлович закінчив полкову школу та отримав звання сержанта-командира кулеметного відділення. З жовтня 1943 року - старший сержант-помічник командира стрілецького взводу. Після закінчення курсів підготовки  політскладу Окремої Приморської Армії, у жовтні 1944р. отримав звання молодшого лейтенанта. З лютого 1945р. служив у П‘ятій повітряній армії 76 району авіаційного базування, 815 батальйону аеродромного обслуговування Другого Українського фронту на території Угорщини. 
Має бойові нагороди: медалі “За бойові заслуги” (1943р.), “За відвагу” (1943р.), орден Червоної зірки за звільнення Криму від німецько-фашистських загарбників (1944р.).
Удостоєний ювілейних нагород: орденів Вітчизняної Війни І ступеня, Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. У 2000 році присвоєно ювілейне звання полковник у відставці.
Роман Павлович має 53 роки загального стажу, з них 34 - військової служби, продовжує вести активну громадську діяльність.
У 2007 році занесений до Книги пошани міста Енергодара та є його Почесним громадянином.
  

            06.05.2016, напередодні відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни, у конференц-залі виконавчого комітету відбулися урочисті збори та нагородження учасників АТО та волонтерів. 
    Зі словами вдячності до присутніх звернувся міський голова П.Музика, який привітав бійців, подякував за гідну службу на захисті свободи та територіальної цілісності України. Разом із заступником військового комісару Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату В.Яриною міський голова вручив заслужені нагороди учасникам АТО та волонтерам. 
  
    За мужність, зразкове виконання службового обов’язку, які були виявленні при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час виконання бойових завдань 30 учасників АТО нагороджені медалями “За оборону рідної держави”. Активістам та волонтерам, які надають активну допомогу українській армії, Павло Олексійович вручив медалі волонтера “За гідність та патріотизм” та волонтерські відзнаки “За покликом душі”. 
  
  
    За стійкість, особисту мужність і героїзм, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку, виявлені при захисті незалежності та територіальної цілісності України у зоні АТО на Сході України, Орденом “Єдність та воля” (посмертно) нагороджено загиблих учасників АТО С.Полуляха, О.Щурова, О.Мидловця, М.Даніва, С.Павліва. Нагороди отримали члени сімей полеглих героїв. Пам'ять українців, які віддали життя, захищаючи свободу та незалежність України, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. 
  
    Свої виступи гостям подарували артисти та творчі колективи МПК “Сучасник”. 
  


05.05.2016 в Енергодарі відбулася велоестафета у рамках обласної молодіжної акції “Єдність в ім’я перемоги”, присвячена 71-й річниці перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни. У заході взяли участь близько 30 енергодарців  різного віку. Учасники заходу зібралися на площі Фестивальній та проїхали вулицями міста. 
Мета акції - патріотичне виховання молоді, популяризація здорового способу життя, виховання пошани до історичної пам’яті, привернення уваги до подій Другої Світової війни, підтримка ідеї єдності, миру та перемоги.  
06.05.2016 делегація з Енергодара взяла участь у фінальній частині велоестафети у м.Запоріжжя.