Новини‎ > ‎

Події 06.04.2016

опубліковано 6 квіт. 2016 р., 06:24 Відділ інформації   [ оновлено 6 квіт. 2016 р., 11:21 ]
Зустріч зі ЗМІ
06.04.2016 міський голова П.Музика провів зустріч зі ЗМІ за участю секретаря ради О.Гордевича. Павло Олексійович представив журналістам своїх новопризначених помічників — Ю.Кисленко та І.Курдю, окреслив коло їх обов'язків та завдань. Обидва помічника мають досвід роботи в органах місцевого самоврядування. Кисленко Юлія Володимирівна працювала помічником заступника голови Запорізької ОДА, а також головним спеціалістом управління внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації. Курдя Ігор Іванович останні десять років обіймав посаду першого заступника міського голови м.Добропілля Донецької області. Міський голова висловив сподівання, що залучення до команди нових досвідчених професіоналів дозволить сформулювати спектр наявних проблем міста та активно приступити до їхнього вирішення. 
Павло Олексійович надав роз'яснення щодо рішень, прийнятих на попередній сесії 01.04.2016. Він зауважив, що частина депутатів міської ради продовжують ігнорувати засідання, незважаючи на важливість винесених на розгляд сесії питань, які потребують термінового вирішення. Міський голова вкотре підкреслив необхідність уникнення політичних розбіжностей задля забезпечення стабільної життєдіяльності міста та налагодження діалогу між депутатами.  
Павло Олексійович поінформував журналістів про стан вирішення питання щодо погашення заборгованості КП “Підприємство комунальної власності” перед ВП “Запорізька АЕС” за спожиту теплову енергію. Міський голова повідомив про домовленість з керівництвом ДП “НАЕК “Енергоатом” щодо можливості реструктуризації боргу. Через заборгованість загальною сумою близько 87 млн.грн. (з них майже 23 млн. - борг КП “Тепловодоканал” до 2013 року), що виникла у ході господарської діяльності підприємства, на підставі судових рішень виконавчою службою були заарештовані та заблоковані рахунки КП “ПКВ”. Задля подальшої ефективної роботи підприємства, після узгодження взаємовигідних умов з ВП “ЗАЕС”, планується укласти тристоронній договір між міською владою, комунальним підприємством та станцією про погашення заборгованості. Сьогодні вже здійснено перший транш з виплати заборгованості у сумі 6,9 млн. грн., який дозволить зняти арешт з рахунків КП “ПКВ” та відновити роботу підприємства найближчим часом. Павло Олексійович нагадав, що сьогодні на КП продовжує працювати незалежна аудиторська комісія, яка здійснює перевірку стану фінансово-господарської діяльності підприємства. 
У ході зустрічі О.Гордевич подякував депутатам міської ради, які ведуть активну роботу на своїх виборчих округах, та закликав інших народних обранців плідно працювати на благо жителів міста, зокрема, взяти участь у черговій восьмій сесії міської ради, яку заплановано провести 14.04.2016. До порядку денного сесії внесено ряд вкрай важливих для міста питань, одне з яких стосується прийняття до комунальної власності міста “ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина №1”. Павло Олексійович нагадав, що утримання закладу стане суттєвим фінансовим навантаженням для міського бюджету. Однак Міністерство охорони здоров'я України, якому підпорядкована СМСЧ, продовжує наполегливо пропонувати Енергодару та іншим містам-супутникам АЕС виступити з ініціативою про передачу медсанчастин на баланс міста. Як зазначив міський голова, остаточне рішення з цього питання буде прийнято на сесії міської ради.
Серед інших питань, що надійшли на адресу міської влади, - завершення опалювального сезону, приватизація гуртожитків, переданих до комунальної власності міста, кадрові призначення у виконавчому комітеті, робота блокпосту при в'їзді до міста, встановлення системи відеоспостереження та ін. Посадовці надали вичерпні відповіді на всі запитання журналістів. Павло Олексійович подякував представникам ЗМІ за плідну співпрацю та підкреслив необхідність створення позитивного іміджу міста Енергодара шляхом налагодження інформаційної відкритості та прозорості роботи міської влади, врахування громадської думки для виявлення та уникнення проблем міста. 

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
06.04.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання координаційної ради з питань надання шефської допомоги військовим частинам. Члени ради обговорили питання, що стосувалися потреб військовослужбовців підшефної в\ч №3033 Національної гвардії України, зокрема, позачергового надання місць у дошкільних навчальних закладах міста дітям військовослужбовців підшефної частини, організації їх безкоштовного харчування, працевлаштування членів сімей військовослужбовців, проведення ремонтних робіт у приміщеннях військової частини, тощо. 
 

06.04.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, у ході якого були розглянуті питання про надання статусу дитини-сироти, встановлення часу зустрічі з дитиною, призначення опіки, соціального супроводу та захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту майнових і житлових прав дітей. З усіх питань прийняті відповідні рішення, деякі з них будуть винесені на розгляд виконавчого комітету. 

Гуманітарна політика
З метою виявлення талановитих дітей дошкільного віку Науково-методичним центром управління освіти проведено міський конкурс театрального мистецтва для дітей дошкільного віку. У заході взяли участь 9 дитячих колективів ДНЗ, які представили увазі глядачів інсценізації дитячих казок. За результатами конкурсу Гран-прі отримали вихованці ДНЗ №16. Перші місця посіли ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9  та ДНЗ №12.
05.04.2016 театралізовані вистави фіналістів конкурсу були продемонстровані у ДНЗ №16,  ДНЗ №12 та ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9.