Новини‎ > ‎

Події 06.02.2015

опубліковано 9 лют. 2015 р., 01:43 Відділ інформації   [ оновлено 18 лист. 2016 р., 03:24 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    06.02.2015 під головуванням заступника міського голови П.Богдана, за участю представників Енергодарської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області відбувся семінар з теми: «Зміни у податковому законодавстві. Деклараційна кампанія – 2015». До участі були запрошені суб’єкти господарської діяльності, приватні підприємці міста.
    Виконувач обов'язків начальника Енергодарської ОДПІ С.Семенов надав роз'яснення щодо актуальних змін у оподаткуванні суб'єктів господарської діяльності та особливостей деклараційної кампанії. Декларації про майновий стан і доходи, одержані протягом 2014 року, платники податків повинні надати до податкової інспекції до 1 травня 2015 року. Посадовець зауважив, що при декларуванні доходів у поточному році застосовуються норми та ставки податку на доходи фізичних осіб, які діяли на останній день звітного податкового періоду, тобто на 31 грудня 2014 року.
    Учасники семінару обговорили актуальні зміни в особливостях нарахування та сплати податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, військового збору, податку на нерухомість, єдиного соціального внеску, податку на прибуток та інших обов’язкових платежів. Спеціалісти податкової служби надали відповіді на всі запитання слухачів.

Соціальна політика
    05.02.2015 в ЕМЦСССДМ для неповнолітніх та молоді, які засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі, проведено лекцію з теми: «Торгівля людьми». Студентка 4 курсу кафедри «Правознавство» Енергодарського інституту державного та муніципального управління КПУ імені Р.Г.Хеноха О.Маланіч розповіла про сучасні види торгівлі людьми та ступені відповідальності за злочин.
      Начальник  Енергодарського міського відділу КВІ УДПтС України в Запорізькій області, підполковник внутрішньої служби В.Маслова відзначила актуальність даного питання в умовах економічної кризи та безробіття у країні.