Новини‎ > ‎

Події 06.01.2015

опубліковано 6 січ. 2015 р., 01:08 Відділ інформації   [ оновлено 18 бер. 2015 р., 01:31 ]
Гуманітарна політика
    06.01.2015 на базі Науково-методичного центру управління освіти, з метою підвищення компетентності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів, проведено чергове заняття Школи керівника гуртка позашкільного навчального закладу. Про методику та специфіку роботи у гуртках ПНЗ доповіли головний спеціаліст відділу шкіл та позашкільних навчальних закладів С.Фалілеєва та методист НМЦ І.Худенкова. Керівники гуртків  обмінялися власним досвідом, обговорили шляхи подальшої спільної роботи.
Соціальна робота
    З метою запобігання загибелі бездомних громадян від переохолодження у зимовий період, забезпечення соціального захисту та створення комфортних умов життя осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, у зв'язку із погіршенням погодних умов актуалізувалося питання надання безкоштовного гарячого харчування даним категоріям населення.                          
    За інформацією територіального центру управління праці та соціального захисту населення міської ради в Енергодарі затверджений міський план заходів з питань соціального захисту бездомних громадян, безпритульних дітей та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та під час надзвичайних ситуацій. Протягом листопада-грудня 2014 року послугою гарячого харчування скористалися 26 осіб (на загальну суму 2844 грн. з коштів обласного бюджету). За кошти міського бюджету у сумі 200 грн. закуплено чай, цукор, печиво. Планується, що гуманітарна акція триватиме до весни.
    Двічі на тиждень проводяться рейди соціального патрулювання на вулицях міста (у тому числі в нічний час). За звітний період виявлено 20 осіб без визначеного місця проживання. На базі СМСЧ №1 забезпечено надання невідкладної медичної допомоги особам звільненим з місць позбавлення волі, які втратили суспільно-корисні зв’язки, та бездомним. У холодну пору року функціонує пункт обігріву. 6 осіб пройшли флюорографічне обстеження.
    Соціальними службами міста спільно з благодійними організаціями проводиться робота з прийому від населення та організацій гуманітарної допомоги (одягу, взуття, продуктів харчування, медикаментів, санітарно-гігієнічних засобів). Банк одягу, взуття, медикаментів, продуктів харчування продовжує свою роботу у приміщенні міського товариства Червоного Хреста. 12 осіб отримали гуманітарну допомогу.
    Фахівцем із соціальної роботи терцентру проведено бесіди з питань пропаганди здорового способу життя, попередження захворювання на туберкульоз та інші соціально-небезпечні хвороби.