Новини‎ > ‎

Події 06-09.03.2016

опубліковано 9 бер. 2016 р., 05:58 Відділ інформації   [ оновлено 9 бер. 2016 р., 22:23 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
09.03.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання Ради оборони міста за участю представників правоохоронних органів, силових структур, управління НС та ЦЗН, Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату та ін.. Учасники наради розглянули питання щодо бронювання військовозобов'язаних працівників ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом”, а також стосовно роботи блокпосту на в'їзді до міста.
09.03.2016 на площі перед МПК “Сучасник”, біля пам'ятника Тарасу Шевченку, відбувся урочистий захід, присвячений 202-й річниці з дня народження великого українського митця. У заході взяли участь учнівська молодь, представники громадськості, жителі міста.
З вітальним словом до присутніх звернувся виконувач обов'язків міського голови секретар ради О.Гордевич, який наголосив на визначній ролі Великого Кобзаря у формуванні національної ідеї, духовного та культурного відродження українського народу. 
По завершенню заходу присутні поклали квіти до погруддя Тараса Григоровича.

Культурне життя
06.03.2016 у МПК “Сучасник” відбувся міський шоу-конкурс “Міні-міс Енергодар-2016”, присвячений Міжнародному жіночому дню. Участь у заході взяли 10 дівчаток віком від 6 до 7 років, які продемонстрували власні таланти та творчі здібності у танцювальному та вокальному мистецтві, винахідливості, кмітливості. Головний приз конкурсу отримала О.Оборкіна. Члени журі, на чолі з начальником відділу у справах сім'ї та молоді міської ради Г.Анікановою привітали учасниць та вручили дівчаткам пам'ятні подарунки.