Новини‎ > ‎

Події 05.05.2016

опубліковано 5 трав. 2016 р., 06:11 Відділ інформації   [ оновлено 16 трав. 2016 р., 01:43 ]
Заходи з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі 
та 71-ї річниці завершення Другої світової війни
05.05.2016 відбувся традиційний автопробіг по місцях бойової слави Нікопольського плацдарму за участю ветеранів та учасників бойових дій Другої світової війни, голови Ради Енергодарської міської організації ветеранів  Н.Іванісової, учасника АТО К.Табакаєва, волонтерів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, ЗМІ. 
  
Учасників автопробігу привітав міський голова П.Музика. Всі присутні прикрасили одяг квіткою червоного маку — символу Перемоги, які виготовили учні навчальних закладів.  
   
Ветеранів супроводжував енергодарський краєзнавець В.Марченко, який багато років займається збором артефактів та архівних документів часів Другої світової війни. Він розповів учасникам заходу про військові події та бої, які велися на території регіону та Нікопольського плацдарму у роки війни.
Ветерани відвідали місця бойової слави у селах Іванівці, Благовіщенці, Нововодяному, Квітковому та Новодніпровці, де поклали квіти до меморіалів загиблим воїнам. 
По завершенню автопробігу на ветеранів чекав святковий обід.
  
  

05.05.2016, згідно з розпорядженням міського голови від 22.04.2016 №133-р “Про заходи з відзначення у 2016 році 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни”, помічник міського голови І.Курдя відвідав за місцем проживання учасницю партизанського руху часів Другої світової війни, інваліда війни Т.Румянцеву, привітав її з річницею Перемоги, побажав міцного здоров’я та сімейного добробуту, вручив квіти та продуктовий набір до свята.
Цього ж дня керуючий справами виконавчого комітету В.Біряк відвідав  учасника війни А.Кротова, вручив йому святковий продуктовий набір та привітав із травневими святами. 
Напередодні відзначення річниці Перемоги учасникам бойових дій, інвалідам війни, вдовам ветеранів, які проживають в Енергодарі, від міського голови були передані святкові продуктові набори.

                                                                         Підприємництво
05.05.2016 під головуванням начальника управління економіки міської ради О.Овчатової відбулися засідання фокус-груп за участю представників малого та середнього бізнесу Енергодара, компанії ТОВ ДТЕК, громадської організації “Агенція місцевого розвитку”, консультантів проекту міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС), працівників структурних підрозділів міської ради.
  
Консультант з питань стратегічного планування Л.Оленковська представила учасникам засідання результати проведеного анкетування представників бізнесу з питань підтримки малого та середнього підприємництва у рамках розробки Стратегії розвитку міста Енергодара до 2020 року. На основі них були визначені основні проблеми та перешкоди, з якими стикаються у своїй діяльності підприємці, та проведено дослідження місцевого бізнес-клімату. Основна частина опитуваних підприємців зазначила, що бізнес-клімат міста потребує оптимізації на основі підвищення рівня прозорості та відкритості роботи влади. Майже 20% респондентів надали позитивні оцінки бізнес-клімату міста, 61% оцінили його як задовільний. Серед слабких сторін розвитку бізнесу були названі такі фактори, як старіння населення, монопрофільність міста, відсутність прозорості більшості тендерних процедур, неналежний рівень забезпечення умов для започаткування бізнесу.  
За підсумками засідань були заслухані пропозиції щодо шляхів  вирішення основних проблемних питань у сфері підприємництва, а також визначені основні плани подальшої роботи у напрямку сприяння та розвитку бізнес-середовища.
  

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
05.05.2016 під головуванням керуючого справами виконавчого комітету В.Біряка відбулося засідання комітету з конкурсних торгів щодо оздоровлення дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, обдарованих та талановитих, які перебувають на обліку служби у справах дітей та відділу у справах сім'ї та молоді міської ради. Під час засідання відбулося розкриття 5 пропозицій, що надійшли. Членами комітету буде проведено оцінку кожної з наданих пропозицій та прийнято відповідне рішення.