Новини‎ > ‎

Події 05.04.2016

опубліковано 5 квіт. 2016 р., 06:34 Відділ інформації   [ оновлено 5 квіт. 2016 р., 21:37 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
05.04.2016 під головуванням міського голови П.Музики, за участю секретаря ради О.Гордевича, представників ВП “Запорізька АЕС” та комунальних підприємств міста відбулася нарада з питання безоплатної передачі у комунальну власність електромереж ІІІ-VI мікрорайонів міста з балансу Запорізької АЕС. Учасники заходу обговорили можливі шляхи вирішення питання, умови прийому-передачі об'єктів, забезпечення матеріально-технічної бази для обслуговування мереж, тощо. 
  
За підсумками засідання вирішено визначитися з орієнтованими сумами витрат на утримання та обслуговування електромереж, провести незалежний аудит щодо визначення їх балансової вартості, наявних матеріально-технічних ресурсів та потреб для забезпечення належного електропостачання, а також звернутися до ВАТ “Запоріжжяобленерго”, ТОВ “Південна енергетична компанія” та ТОВ “Енергопівденмонтаж” з пропозицією взяти на утримання електромережі після їх передачі до комунальної власності міста згідно з діючим законодавством України. 

05.04.2016 під головуванням секретаря ради О.Гордевича відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у місті 46-ї річниці з дня заснування міста Енергодара. Члени оргкомітету розглянули орієнтовний план культурно-масових, молодіжних та спортивних заходів, запланованих у місті з нагоди свята, та внесли ряд пропозицій до нього. Серед основних: урочисті збори, нагородження кращих працівників підприємств та закладів міста, конкурсно-розважальні заходи, концертна програма, тощо. 
За результатами засідання Олег Іванович надав працівникам структурних підрозділів доручення щодо організаційного, інформаційного та матеріально-технічного забезпечення проведення Дня міста, акцентувавши увагу на необхідності широкого використання державної символіки під час свята, обмеження торгівлі алкогольними виробами у місцях, де проходитимуть масові заходи.

Благодійність
05.04.3016 у ЕНВК №5 завершилася благодійна акція “Допоможи братам нашим меншим” по збору необхідних речей для притулку бродячих тварин “Дай лапу, друже”, створеного у місті волонтером, приватним підприємцем О.Гордевич. Ініціаторами заходу стали учні 2-Г класу ЕНВК №5. До акції, інформація про яку була широко поширена через соціальні мережі, долучилися учні, батьки та педагоги навчального закладу.  Діти принесли тканини, ковдри, сухі харчі для тварин, миючі засоби та багато іншого. Спільними зусиллями учні та педагоги зібрали декілька десятків пакунків, які передані до притулку. 
   
Ольга Гордевич вручила Лист подяки педагогічному колективу та учням закладу за активну участь в акції класному керівнику 2-Г класу Т.Лощинній.
Благодійну акцію також підтримав приватний підприємець ПП “Рідний дім” С.Печенін.