Новини‎ > ‎

Події 05.03.2015

опубліковано 5 бер. 2015 р., 06:21 Відділ інформації   [ оновлено 12 вер. 2016 р., 23:43 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    05.03.2015 перший заступник міського голови І.Самойдюк та заступник міського голови С.Холод взяли участь в урочистому відкритті меморіальної дошки на честь першого директора Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Любові Олексіївни Плохій.

    4 листопада 2012р. на 75-му році пішла з життя великий майстер своєї справи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, «Відмінник освіти СРСР», лауреат Всеукраїнської премії фонду імені Вернадського (2005), лауреат конкурсу «100 кращих керівників шкіл України» (2007), заслужений працівник освіти України (2007), лауреат конкурсу «Директор XXІ століття» (2012).

    Свою трудову педагогічну діяльність Л.Плохій розпочала у м.Червоний Сулін Ростовської області у 1962 році. За 50 років роботи вона виховала сотні дітей, відкрила декілька шкіл, тридцяти семи поколінням випускників вручила перший в житті документ - атестат зрілості. 13 листопада 1989р. під її керівництвом в Енергодарі відкрито середню школу №5. Учні та колеги запам'ятали її як мудрого керівника, чудову, світлу, талановиту людину.

    Меморіал на честь Л.Плохій встановлено на фасаді школи №5, директором якої вона була. У відкритті пам'ятного знаку взяли участь друзі, колеги, учні та випускники школи. Присутні вшанували пам'ять Любові Олексіївни, пригадали її життєвий шлях та поклали квіти до знаку.    05.03.2015 під головуванням першого заступника міського голови І.Самойдюка відбулося засідання міської комісії з питань евакуації. У ході засідання з керівниками збірних евакуаційних пунктів було обговорено основні робочі моменти порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

    Іван Гнатович наголосив на важливості координації та злагодженості дій всіх міських служб та евакуаційних пунктів для забезпечення безпеки громадян і цивільного захисту населення. Керівникам евакуаційних пунктів було доручено відпрацювати плани реагування на надзвичайні ситуацій, перевірити наявне матеріально-технічне забезпечення та системи оповіщення.

    Цього ж дня І.Самойдюк провів засідання міського оперативного штабу для координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об'єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Члени штабу обговорили питання взаємодії місцевих служб цивільного захисту, диспетчерських служб об’єктів життєзабезпечення, аварійно-рятувальних формувань об’єктів різних форм власності та господарювання при ліквідації надзвичайних ситуацій, а також питання налагодження оперативного взаємоінформування служб та формувань цивільного захисту.