Новини‎ > ‎

Події 05.02.2015

опубліковано 6 лют. 2015 р., 01:24 Відділ інформації   [ оновлено 6 лют. 2015 р., 01:28 ]

Зустріч зі ЗМІ

   
05.02.2015 відбулася прес-конференція із заступником військового комісару Запорізького обласного військового комісаріату М.Логвіновим за участю виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики та військового комісара Енергодарського об'єднаного військового комісаріату А.Мазіна.

    У ході зустрічі заступник військового комісару області доповів про особливості проведення четвертої хвилі часткової мобілізації в Україні. Відповідно до Указу Президента “Про часткову мобілізацію”, четверта хвиля триватиме 210 діб. Перед направленням на службу мобілізовані пройдуть навчання у військових частинах та вищих навчальних закладах, після чого зможуть замінити військовослужбовців, призваних у ході 1-3 хвиль мобілізації.

    Під час першого етапу четвертої хвилі мобілізації до лав Збройних Сил України будуть відправлені 1,5 тис. військовозобов'язаних Запорізької області, до Національної Гвардії України та Держприкордонслужби - 1,3 тис.

    М.Логвінов прокоментував ряд антимобілізаційних мітингів, проведених у селищах Кам'янсько-Дніпровського району, наголосив на необхідності контролю за суспільно-політичною ситуацією в регіоні, відстеження настроїв громадськості, підкреслив необхідність проведення спільно з органами місцевого самоврядування роз'яснювальної роботи серед місцевого населення.