Новини‎ > ‎

Події 04.12.2015

опубліковано 4 груд. 2015 р., 05:38 Відділ інформації   [ оновлено 7 груд. 2015 р., 22:19 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    04.12.2015 під головуванням виконувача обов'язків міського голови О.Гордевича відбулося  перше засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради у новому складі.  До нового складу увійшли представники містоутворюючих підприємств — Запорізької АЕС та ДТЕК Запорізька ТЕС, працівники закладів та установ міста, приватні підприємці, громадські активісти, волонтери, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
    До порядку денного було включено 29 питань, з усіх прийняті відповідні рішення. Члени виконавчого комітету затвердили Порядок забезпечення харчуванням за рахунок коштів міського бюджету учасників спортивних заходів міського та обласного рівня, погодили проекти міських програм щодо розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності в м.Енергодарі на 2016-2020 роки,  організації оплачуваних громадських робіт на 2016 рік, сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” на 2015-2016 рік.
    Члени виконавчого комітету погодили проекти змін до програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об'єктів благоустрою, дорожнього господарства міста на 2013-2015 роки, програми з відшкодування різниці між затвердженими тарифами та фактичними економічно обґрунтованими витратами на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг КП “Підприємство комунальної власності”, програми розвитку та удосконалення медичної допомоги на 2015-2017 роки, міської Комплексної програми забезпечення правопорядку, оборони міста та організації мобілізаційної роботи на 2015 рік.
    Рішенням виконавчого комітету заборонено використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів, окрім святкування Дня енергетика ВП “Запорізька АЕС” та ДТЕК “Запорізька ТЕС” 18-19.12.2015 та новорічних свят з 31.12.2015 на 01.01.2016.

Заходи до Дня Збройних Сил України

     04.12.2015 у МПК “Сучасник” відбулися урочисті збори та святковий концерт до Дня Збройних Сил України. Свято розпочалося Державним Гімном України. Виконувач обов'язків міського голови О.Гордевич привітав військовослужбовців, серед яких - учасники Антитерористичної операції на сході України, подякував їм за мужність, стійкість та героїзм, виявлені під час оборони та захисту територіальної цілісності держави.

    За мужність, виявлену під час виконання службових обов'язків, сумлінне несення служби Почесною грамотою виконавчого комітету Енергодарської міської ради нагороджено старшого інструктора взводу спеціального призначення військової частини 3042 Національної гвардії України, старшого прапорщика І.Радіонова та командира взводу спеціального призначення військової частини 3042 Національної гвардії України, капітана В.Єгорова. 29 жовтня 2015 року за бездоганне виконання військового та службового обов'язку, виявлені гідність та доблесть Володимира Анатолійовича нагороджено Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
    Листом подяки міського голови за зразкову військову дисципліну, чітку й злагоджену роботу нагороджено військовослужбовців особового складу 4-го патрульного батальйону військової частини 3033 Національної гвардії України та військової частини 3042 Національної гвардії України.

    З промовою до військовослужбовців звернулися командир військової частини 3042 І.Рибак та командир 4-го патрульного батальйону військової частини 3033 Ю.Железняк.

    Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять українців, які загинули у зоні АТО, захищаючи цілісність та незалежність України, серед яких — жителі Енергодара С.Полулях, О.Щуров, О.Мидловець.
    Свої виступи глядачам подарували творчі колективи міста.
    
    04.12.2015 у ЕЗОШ №7 пройшли військово-спортивні ігри для учнів випускних класів навчальних закладів міста, присвячені Дню Збройних Сил України. Зі святом присутніх привітав виконувач обов'язків міського голови О.Гордевич, який побажав майбутнім захисникам України успіхів у навчанні та нових перемог. З промовою до присутніх звернулися начальник управління освіти міської ради Т.Плахотна та учасник бойових дій, член громадської організації “Об'єднання учасників АТО та волонтерів” М.Гладков.
    До програми заходу увійшли різноманітні спортивні змагання з використанням традиційних випробувань на силу, спритність та вміння: підіймання гирі, одягання ЗЗК, стрільба, перетягування каната, естафета. Увазі присутніх були представлені показові виступи військовослужбовців військової частини 3042.


    04.12.2015, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, виконувач обов'язків міського голови О.Гордевич, депутати Енергодарської міської ради, представники Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату  взяли участь у церемонії покладання квітів до місць поховання енергодарців, загиблих у зоні АТО — С.Полуляха, О.Щурова та О.Мидловця, а також поклали квіти до пам'ятної стели - місця поховання загиблих воїнів у роки Другої Світової війни.


Діяльність народного депутата України В.Бандурова
    04.12.2015 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради працювала Громадська приймальня народного депутата України В.Бандурова, під час якої на запитання жителів міста відповідав помічник народного депутата В.Кошеленко. У роботі приймальні взяли участь керівники відділів та управлінь, організацій та установ. До приймальні надійшло 17 звернень з питань, що стосувалися соціального захисту, надання матеріальної допомоги, покращення житлових умов, роз’яснення правових питань.

Заходи до Міжнародного дня волонтера
    04.12.2015, з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера  Енергодарським МЦСССДМ за сприяння Центру дитячої та юнацької творчості організовано та проведено святково-концертну програму «День чуйних сердець». Директор Центру Т.Сидорик нагородила активістів волонтерського руху Листами подяки «За активну участь у волонтерській діяльності» та сувенірами. За традицією, добровольці, які цього року долучилися до волонтерської діяльності, склали присягу волонтера та отримали «Волонтерську книжку».


    04.12.2015 у Науково-методичному центрі управління освіти відбулося нагородження кращих волонтерів навчальних закладів м. Енергодара.
    У кожному загальноосвітньому та позашкільному  навчальному закладі міста діють  волонтерські загони.  Загалом, у освітніх закладах - 110 учнів-волонтерів,  які ведуть активну благодійну діяльність. 18 найактивніших були відзначені почесними грамотами за громадянську позицію та активну волонтерську діяльність.   
  Директор Науково-методичного центру управління освіти С.Букреєва зазначила, що в Енергодарі, як і по всій Україні, сьогодні активізувався волонтерський рух, і  учні навчальних закладів активно долучилися до нього.
    Учні – волонтери розповіли про свою роботу та запевнили, що і надалі будуть активно надавати допомогу тим, хто її потребує: інвалідам, людям похилого віку, дітям-сиротам, воїнам та сім’ям переселенців із зони АТО.